RSS
Неділя, 22 травня 2022, 08:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Вражаючий список замовників, які постійно співпрацюють з виробництвами, а це десятки підприємств по всій країні.
В Україні триває повномасштабна війна, перемога у якій потребує залучення усіх наших ресурсів. Паливо, так само як і зброя й боєприпаси, є невіддільною складовою успіху наших військових у цій боротьбі.
Нагадаємо, що у застосунку Дія можна подати заявку про пошкоджене житло під час повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Військова контррозвідка СБУ викрила посадовця оборонного об’єкту на зборі секретної інформації про українські бойові літаки та інфраструктуру повітряних сил.
іменинники

Яценюк Арсеній Петрович - Україна. Політик, урядовець

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...
«КОМФОРТНІ» УМОВИ ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ «ДНР» 03.10.2017 - 09:42
Початок бойових дій на Донбасі негативно позначився на подальшому розвитку великого бізнесу, який поступово здебільшого передислокувався з окупованих територій. Але ж малі підприємства залишилися, і, навіть, як анонсують місцеві ЗМІ, їхня кількість почала зростати. 
Навесні 2015-го податкова служба “ДНР” звітувала про те, що завдяки м’якому податковому навантаженню на малий бізнес за період з вересня 2014-го по березень 2015-го зареєструвалося чимало нових підприємств. Йшлося про те, що підприємцям створили сприятливі умови для розвитку, залишивши лише місцевий податок – 2% з обігу товару і 20% податку з прибутку, а внесок на єдине соціальне страхування (ЄСВ) зменшили на 1%. Щодо ПДВ, то його й зовсім скасували в  період “Тимчасового порядку про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на території ДНР”, затверджений Постановою “Президії Ради міністрів ДНР” № 6-7 від 18.04.2015 року.
Проте самі підприємці не вважали, що для них створено комфортні умови для розвитку. І передусім тому, що на тлі зниження купівельної спроможності вони втратили ринки закупівель українських товарів, до яких звикли донецькі покупці.
Закон “ДНР” “Про податкову систему” був прийнятий Постановою “Народної Ради” 25.12.2015, та набув чинності 19 січня 2016-го. Саме з цього періоду розпочалися тотальні перевірки підприємницької діяльності та накладання штрафів: за продавця, у разі його неоформлення, – 10 тисяч рублів, за прострочений місячний звіт по ЄСВ – 340 рублів, з податку на прибуток – 500 рублів А ще від підприємців вимагають митні платежі за декларування товарів. Наприкінці весни 2016 року власники малого бізнесу  Донецька та Макіївки навіть вийшли на мітинги протесту, але акція була нетривалою і майже нічим на користь підприємців не закінчилася.
Сімнадцятий рік готує малому бізнесу “ДН-республіки” нові сюрпризи. У проекті “Закону ДНР “Про єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, який зараз знаходиться на розгляді в “Комітеті Народної Ради ДНР з питань бюджету, фінансів та економічної політики”, передбачено чергове підвищення розміру ЄСВ. Для підприємців спрощеного податку 1, 2 групи він збільшиться до 900 рублів, 3 групи – до 1000 рублів. Для довідки: в 2015-му році  ЄСВ був встановлений в розмірі 400 і 700 рублів відповідно.
Підприємці вважають, що підвищення ЄСВ пов’язане зі зменшенням фінансування “ДНР” з боку РФ та необхідністю пошуку нових джерел поповнення бюджету. Власники малого бізнесу у більшості налаштовані до нової влади не зовсім позитивно і кажуть, що при Україні таких незрозумілих законів не було. Як приклад наводять Ст. 77.9 Закону  “Про податкову систему”, яка відверто знущається над підприємцями, спочатку кажучи про те, що прибуток “залишається в повному розпорядженні платника”, а потім розповідає, скільки разів на рік і скільки копійок він має право використовувати.
  
 
Житомирські новини