RSS
Вівторок, 19 червня 2018, 09:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
За його словами, цього року діти відпочиватимуть в 11 оздоровчих закладах Житомирщини, 10 з яких вже розпочали роботу.
Призначити довічні державні іменні стипендії громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність:
Нині 39-річний чоловік затриманий на підставі норм ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.
Ювілярка Піона Минівна розповіла, що секрет довголіття полягає в тому, щоб правильно ставитися до життя та багато працювати.
Микола Череднік
Королівство кривих дзеркал

Минулими вихідними у Житомирі другий рік поспіль з розмахом відсвяткували День Європи. Якщо минулого...

Сергій Форест
9 мая. Непокоренный Житомир. Видео

«Идет по Украине Полк Бессмертный… Житомир не остался в стороне Мы помним тех, кто в то...

Альона Смолянова
Житомирські школярі можуть виграти 50 000 грн на навчання

ПриватБанк оголосив початок реєстрації у VI всеукраїнській олімпіаді “Фінансовий геній” ...

Dmitriy Grinevich
МГБ ДНР провело рейды против местных жителей оккупированых территорий

По сообщению штаба АТО, за два дня Министерство государственной безопасности ДНР задержало около 17 ...

Віктор Мельниченко
Волонтери побачили, чим живе Городницький лісгосп

Маю друзів-волонтерів, які допомагають нашим воїнам і в зоні АТО, і тут. Допомагають, об’єднав...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...
МГБ ДНР провело рейды против местных жителей оккупированых территорий 01.29.2018 - 15:09

По сообщению штаба АТО, за два дня Министерство государственной безопасности ДНР задержало около 17 жителей  Горловки, подозреваемых в сотрудничестве с украинскими силовиками.

         «По имеющейся информации с 9 по 11 января в населенном пункте Горловка сотрудниками МГБ ДНР совместно с представителями Народной  милиции проводились так называемые мероприятия по выявлению неблагонадежных и инакомыслящих граждан, не поддерживающих правительство самопровозглашенных республик и выражающих симпатию украинской стороне.

В ходе трехдневного рейда было задержано ориентировочно около 17 человек», — сообщил представитель ведомства.

Задержанные отправлены в Донецк для дальнейших разбирательств.  При этом, по его словам, рейды по выявлению «инакомыслящих» продолжаются в и других населенных пунктах ОРДЛО.

Также, представители штаба АТО, во время встречи с журналистами предоставили информацию о задержании, в результате успешно проведенного разведывательного рейда на оккупированную территорию, двух сотрудников Народной милиции ДНР, участвовавших в вышеупомянутых репрессиях против мирного населения восточных областей Украины. 

         «Как удалось выяснить в последствии, данные рейды против местных жителей проводились по указанию ставленников Кремля в оккупации. Их основной целью было не выявление истинных «изменников», а создание информационного повода для запугивания местного населения, не согласного с политикой РФ на Донбассе. Преследования проводились выборочно, без каких-либо на то причин и оснований. По словам задержанных, подобные «карательные» мероприятия сопровождаются показательными судебными решениями и длительным тюремным заключением для выбранных для подобной цели лиц» - сообщили в штабе.

         Стараясь избежать подобной участи, жители оккупированных территорий всячески пытаются обезопасить себя и своих близких, ища убежища на подконтрольной Украине территории. 

Житомирські новини