RSS
П'ятниця, 20 квітня 2018, 10:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Ювілярка Піона Минівна розповіла, що секрет довголіття полягає в тому, щоб правильно ставитися до життя та багато працювати.
Безпечний та сучасний транспортний засіб для перевезення ув’язнених змінить морально та фізично застарілий «ГАЗ», що використовувався раніше підрозділом.
Відтак 1 березня в обласному центрі поліцейські затримали екзаменатора «на гарячому» під час отримання ним замовленої неправомірної вигоди у сумі 3 тисяч гривень.
Під час документування «злочинці в погонах» реалізовували попередньо вкрадене з військової частини пальне місцевим мешканцям у 200 літрових бочках за ціною близько 20 гривень за літр.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Микола Череднік
Або влада змінить пріоритети, або громада змінить владу

Нещодавно, після звернення до мене житомирян, зацікавився питанням технічного стану Богунського мост...

Сергій Форест
Муравицкий: «Сегодня по всей Украине проходят репрессии к инакомыслящим»

Журналист  Муравицкий был доставлен  конвоем в зал суда  сегодня  без опозданий ...

Альона Смолянова
Житомирські школярі можуть виграти 50 000 грн на навчання

ПриватБанк оголосив початок реєстрації у VI всеукраїнській олімпіаді “Фінансовий геній” ...

Dmitriy Grinevich
МГБ ДНР провело рейды против местных жителей оккупированых территорий

По сообщению штаба АТО, за два дня Министерство государственной безопасности ДНР задержало около 17 ...

Віктор Мельниченко
Волонтери побачили, чим живе Городницький лісгосп

Маю друзів-волонтерів, які допомагають нашим воїнам і в зоні АТО, і тут. Допомагають, об’єднав...

Житомирські новини
Ігор Гундич: Житомирщина має всі шанси стати центром сонячної енергетики
Ігор Гундич: Житомирщина має всі шанси стати центром сонячної енергетики
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...
МГБ ДНР провело рейды против местных жителей оккупированых территорий 01.29.2018 - 15:09

По сообщению штаба АТО, за два дня Министерство государственной безопасности ДНР задержало около 17 жителей  Горловки, подозреваемых в сотрудничестве с украинскими силовиками.

         «По имеющейся информации с 9 по 11 января в населенном пункте Горловка сотрудниками МГБ ДНР совместно с представителями Народной  милиции проводились так называемые мероприятия по выявлению неблагонадежных и инакомыслящих граждан, не поддерживающих правительство самопровозглашенных республик и выражающих симпатию украинской стороне.

В ходе трехдневного рейда было задержано ориентировочно около 17 человек», — сообщил представитель ведомства.

Задержанные отправлены в Донецк для дальнейших разбирательств.  При этом, по его словам, рейды по выявлению «инакомыслящих» продолжаются в и других населенных пунктах ОРДЛО.

Также, представители штаба АТО, во время встречи с журналистами предоставили информацию о задержании, в результате успешно проведенного разведывательного рейда на оккупированную территорию, двух сотрудников Народной милиции ДНР, участвовавших в вышеупомянутых репрессиях против мирного населения восточных областей Украины. 

         «Как удалось выяснить в последствии, данные рейды против местных жителей проводились по указанию ставленников Кремля в оккупации. Их основной целью было не выявление истинных «изменников», а создание информационного повода для запугивания местного населения, не согласного с политикой РФ на Донбассе. Преследования проводились выборочно, без каких-либо на то причин и оснований. По словам задержанных, подобные «карательные» мероприятия сопровождаются показательными судебными решениями и длительным тюремным заключением для выбранных для подобной цели лиц» - сообщили в штабе.

         Стараясь избежать подобной участи, жители оккупированных территорий всячески пытаются обезопасить себя и своих близких, ища убежища на подконтрольной Украине территории. 

Житомирські новини