RSS
Четвер, 7 грудня 2023, 08:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...
Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень  10.26.2022 - 23:13

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів показово не голосувала за соціально значущі питання, займалася популізмом, вдавалася до відвертого шантажу громади.

Очільник одінєї з фракцій продовжив звичну для себе практику ультиматумів: або буде так, як хочемо ми, або ніяк. І тому власне за ряд життєво важливих для громади питань він не голосував чи голосував проти. Те ж саме робили і його колеги по фракції. А ще вони активно грали на камеру, яка була в залі, та намагалися вставити свої п'ять копійок де треба й не треба. Таким чином сесію затягнули на кілька годин, а після перерви депутати, які найбільше галасували, просто не повернулися до зали. І це не вперше.

Але більшість депутатів, які вболівають за стабільність і розвиток громади, діють за приципом, який свого часу озвучив міський голова Львова Андрій Садовий: "Нам своє робить". Тобто вони розуміють, що частина депутатів, які не є жителями громади, можуть собі дозволити затягувати голосування, намагатися перенести його на потім, як-от у питанні підтримки ремонту діючих сховищ та побудови нових. Але цього ніколи не дозволять собі депутати, чиї діти ходять у садочки та школи в цих селах і хочуть якомога швидше повернутися до навчання. Не можуть собі дозволити розмінюватися на популізм і амбіції працівники апарату селищної ради, керівники комунальних підприємств, керівництво ради. Адже на їх плечах лежить відповідальність за життєдіяльність громади.

Було зрозуміло заздалегідь, що важливі питання будуть саботуватися групою депутатів, адже вони так себе ведуть не вперше. Тому, щоб не ставити під удар громаду, і забезпечити достатню кількість голосів для життєво важливих питань, спеціально на сесію приїхали депутати, які захищають Україну на Сході. Приїхали прямо з фронту, де захищають країну від зовнішнього ворога, аби захистити рідну громаду від внутрішніх ворогів.

Завдяки спільним злагодженим діям, на сесії вдалося прийняти ряд надважливих питань, серед яких і розподіл коштів отриманих від перевиконання дохідної частини селищного бюджету. Ці кошти були збалансовано розподілені та направлені на об’єкти соціально-культурної сфери та критичної інфраструктури, також частина коштів була направлена на підтримку Збройних Сил України.

Завдяки прийнятим рішенням, належним чином буде забезпечено проходження опалювального періоду населеними пунктами, закладами освіти, медицини, відбуватиметься завершення і будівництво нових укритів в освітніх закладах.

Таким чином Новогуйвинська селищна рада, попри окремі намагання внести деструктив у її роботу, продовжує свій поступальний рух заради безпечного та комфортного життя громадян.

 

IMG_1673

IMG_1687

IMG_1716

IMG_1731

S2640407

IMG_1791

IMG_1803

 

Житомирські новини