RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 11:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу 04.19.2022 - 20:38

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвиток громади", єдиною метою якої є зміна (повалення) діючої влади. Про це повідомляє джерело в територіальній громаді.  

Активну участь у сприянні поваленню діючої влади бере Віталій Павлюк на прізвисько "Валан". 

Так, днями після оголошеної перерви в засіданні ради Ткаченко здійснив подальше ведення сесії, на якому було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень секретаря ради. Також лунають непоодинокі заклики щодо дострокового припинення повноважень сільського голови.

За інформацією з власних джерел, рядовий Ткаченко Борис Ігорович 29.10.1985 р.н. (адреса проживання: м. Житомир, вул. Покровська, 123, кв. 116 під час воєнного стану ухиляється від проходження служби в Збройних Силах. України.

Також, за інсайдерською інформацією, Борис Ткаченко через підставних осіб отримав земельні ділянки комунальної власності на території Оліївської громади в приватну власність. Так, після реєстрації права власності громадянами земельні ділянки були переоформлені на батька Бориса Ткаченка - Ткаченка Ігоря Анатолійовича. Крім того, фігурантом може бути компанія ПП "Компанія БАЗІС".

Звертаюся до компетентних органів відреагувати відповідним чином на подану інформацію в рамках дії законів "Про правовий режим воєнного стану", "Про оборону України", "Про основи національного спротиву". 

Житомирські новини