RSS
Четвер, 30 березня 2023, 20:51
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом.
В Україні триває набір до Гвардії наступу, яка у складі Сил оборони звільнятиме окуповані території країни.
У газорозподільні компанії АТ «Житомиргаз» нагадують - сплачувати послугу розподілу газу потрібно до 20 числа місяця, в якому її отримуєте, тобто за березень до 20 березня.
«Був на нараді з начальником ОВА Віталій Бунечко та головою НЕК «Укренерго» - NPC Ukrenergo Володимиром Кудрицьким.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Опалення у будинку — головна складова для створення комфортних умов для проживання. Наприкінці опалювального сезону варто підсумувати витрати та розглянути можливі варіанти економії у майбутньому. Саме період від закінчення поточного опалювального сезону та до початку нового — найкращий для підготовки.
Відсьогодні добровольці можуть звертатися в Центр адмінпослуг в Баранівській громаді щоб записатися до лав “Гвардії наступу”. Ще одна точка збору добровольців дозволить створити максимально сприятливі умови для того, аби охочі могли потрапити до лав «Гвардії наступу», отримати максимальну інформаційну підтримку та записатися до бригад, які їх зацікавили. У холі облаштовані місця, де кожен доброволець може дізнатися потрібну інформацію відповідно до своїх уподобань. Фахівці ЦНАПу також допомагають у консультаціях та скеровують відвідувачів, котрі цікавляться службою в «Гвардії наступу».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу 04.19.2022 - 20:38

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвиток громади", єдиною метою якої є зміна (повалення) діючої влади. Про це повідомляє джерело в територіальній громаді.  

Активну участь у сприянні поваленню діючої влади бере Віталій Павлюк на прізвисько "Валан". 

Так, днями після оголошеної перерви в засіданні ради Ткаченко здійснив подальше ведення сесії, на якому було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень секретаря ради. Також лунають непоодинокі заклики щодо дострокового припинення повноважень сільського голови.

За інформацією з власних джерел, рядовий Ткаченко Борис Ігорович 29.10.1985 р.н. (адреса проживання: м. Житомир, вул. Покровська, 123, кв. 116 під час воєнного стану ухиляється від проходження служби в Збройних Силах. України.

Також, за інсайдерською інформацією, Борис Ткаченко через підставних осіб отримав земельні ділянки комунальної власності на території Оліївської громади в приватну власність. Так, після реєстрації права власності громадянами земельні ділянки були переоформлені на батька Бориса Ткаченка - Ткаченка Ігоря Анатолійовича. Крім того, фігурантом може бути компанія ПП "Компанія БАЗІС".

Звертаюся до компетентних органів відреагувати відповідним чином на подану інформацію в рамках дії законів "Про правовий режим воєнного стану", "Про оборону України", "Про основи національного спротиву". 

Житомирські новини