RSS
Четвер, 1 грудня 2022, 19:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
17 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №787/2022 призначив нового керівника Управління Служби безпеки України в Житомирській області.
Генераторні станції, які планує закупити місто, покликані забезпечити стабільну роботу житлово-комунального сектору.
Дякуємо всій команді, які від початку війни і до тепер невтомно допомагають в пошуку та постачанні різнопланової допомоги для міста Житомир та інших міст України
Повернувся після зустрічі з «Рамштайну». Всі в захваті від України. У захваті від подвигу і військових, і цивільних. Те, що ми робимо спільно — змінює хід історії.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу 04.19.2022 - 20:38

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвиток громади", єдиною метою якої є зміна (повалення) діючої влади. Про це повідомляє джерело в територіальній громаді.  

Активну участь у сприянні поваленню діючої влади бере Віталій Павлюк на прізвисько "Валан". 

Так, днями після оголошеної перерви в засіданні ради Ткаченко здійснив подальше ведення сесії, на якому було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень секретаря ради. Також лунають непоодинокі заклики щодо дострокового припинення повноважень сільського голови.

За інформацією з власних джерел, рядовий Ткаченко Борис Ігорович 29.10.1985 р.н. (адреса проживання: м. Житомир, вул. Покровська, 123, кв. 116 під час воєнного стану ухиляється від проходження служби в Збройних Силах. України.

Також, за інсайдерською інформацією, Борис Ткаченко через підставних осіб отримав земельні ділянки комунальної власності на території Оліївської громади в приватну власність. Так, після реєстрації права власності громадянами земельні ділянки були переоформлені на батька Бориса Ткаченка - Ткаченка Ігоря Анатолійовича. Крім того, фігурантом може бути компанія ПП "Компанія БАЗІС".

Звертаюся до компетентних органів відреагувати відповідним чином на подану інформацію в рамках дії законів "Про правовий режим воєнного стану", "Про оборону України", "Про основи національного спротиву". 

Житомирські новини