RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 21:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...
Володимир Піньковський
Українці в моральному шоці від призначення Шокіна ! 02.11.2015 - 10:12

Вчора сталося те, про що раніш багато хто говорив, писав, висловлювався, підозрював. публічно і на весь світ була дана відповідь всім, всім, всім,  якими координатами мислить вищий політичний істеблішмент України на чолі з президентом П.Порошенком.

Вчора, по суті, ми також отримали відповідь на те, що сьогоднішні керманичі української держави абсолютно не збираються змінювати країну, карати винних в розстрілу Майдану, проводити реформи, заводити нових людей в найвищі органи державної влади з іншим баченням та світо сприйняттям.  Вчора, в зв’язку з консолідованим голосуванням, відбулось фактичне злиття олігархів різних кланів, з різних політичних сфер діяльності та тих, хто їх обслуговує, які в єдиному пориві конституційною більшістю обрали В.Шокіна новим Генеральним прокурором України.                                                                                            

довідково: новий Генпрокурор киянин,  62 роки, в 1999 році вперше прийшов до Генпрокуратури, з 2002р заступник Генпрокурора, вів справу Георгія Гонгадзе, сепаратистського з’їзду регіоналів в Сєверодонецьку в 2005 році,  справи Б.  Колеснікова , Р.Ахметова, І. Коломойського,  які не отримали логічного судового завершення. Звільнений з посади в 2005 році з підозрою  в зв’язках з кримінальним світом. В період своєї діяльності( 2002-2007р) вів порушені кримінальні справи проти П.Порошенка та закрив їх. В свій час вважався людиною  Л.Кучми, потім, був  наближений до «сім’ї»  Януковича, нині людина П.Порошенка.  Донька Горонстаєва ( Шокіна) Тетяна, заступник прокурора в Одеській області( призначена в 2014р), зять Гороностаєв  Олексій - заступник прокурора Київського р-н  м. Одеси, сват  Горностаєв  Микола - заступник прокурора Дніпропетровської області.                                                                                                

В залі засідання  дуже дивним і цікавим виглядало те, що вперше за каденцію Верховної Ради VIII –скликання  відверто проросійський «Опозиційний блок» разом з про регіоналівськими групами Єремеєва ( Воля народу)  і  Хомутинника ( Економічний розвиток) одностайно підтримали кандидатуру висунуту президентом Петром Порошенком. Голосування показало, що чи  не вперше з кандидатурою В.Шокіна  зійшлись інтереси  В. Развадовського і Б. Розенблата, В. Литвина і І.Суслової, П. Порошенка і  Ю. Бойка.

Звісна річ, що призначення свідчить про одне,  олігархів, розкрадачів коштів та злочинців проти Майдану  шукати, забирати статки та саджати до цугундера не будуть, а будуть «брати» дрібних сошок для відводу  та замилюванню очей українцям.

Дане голосування для парламентських фракцій Радикальної партії та Самопомочі та низки позафракційних депутатів є принциповим та визначальним, адже  ці політичні партії та сили не можуть погодитися з запропонованим варіантом для країни «жити по-старому», а прагнуть на практиці втілити гасло П. Порошенка «жити по-новому». Це красномовно свідчить, що велика коаліція  з п’яти демократичних парламентських партій переживає політичну кризу, яка неминуче приведе до розвалу самої коаліції, до переформатування та втрати можливості приймати рішення конституційною більшістю.

Мої прогнози місячної давнини щодо оцінок діяльності політичних партій та провідних політиків повністю підтверджуються, на сьогодні найбільш прогресивними  та про реформаторськими силами в парламенті є саме Радикальна партія Олега Ляшка та Самопоміч Андрія Садового, що вони і підтвердили голосувавши не тільки проти Шокіна, а і заблокувавши парламентську трибуну.

2015 рік,  рік виборів до органів місцевої влади, по суті, голосуванням за кандидатуру Генпрокурора цей старт був даний і тепер кожній політичній партії, кожному лідеру вже йти своєю дорогою використовуючи промахи опонентів та граючи на електоральних симпатіях виборців.

Прогнозую, що призначення доволі неоднозначного та скандального прокурора  В. Шокіна може стати початком  кінця не тільки великої коаліції, а і всього БПП.

Житомирські новини