RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 20:33
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...
Володимир Піньковський
Хто насправді керує Житомирською ОДА? 04.09.2015 - 20:35

Ті, хто уважно стежить за публічною діяльністю Житомирської облдержадміністрації не змогли не помітити, що в останній місяць там щось змінилося, щось відбувається, щось коїться. Все це вилилося в абсолютно новий та дещо бульварний стиль подачі матеріалу на офіційному сайті державної установи, низці ляпів в піар підходах при висвітленні подій, та справжній скандал та нервовий зрив голови з приводу моєї публікації на сайті щодо призначення голів РДА. З огляду на це багато хто задає собі риторичне та справедливе запитання, а що власне сталося, змінилося, та які ті істині причини того що відбувається? А відбулось і сталось наступне: до нас, десь місяць тому назад, заслали «круту» піарницю та політтехнолога, яка за цей час і перевернула все догори дригом і перш за все, в стінах ОДА. Ця особа абсолютно безпідставно та безапеляційно дозволяє в головній державній установі області собі керувати всіма, всіма, всіма і всім, всім, всім, при тому, абсолютно не маючи на це ніяких юридичний підстав. Чому так сміливо стверджую, та тому, що станом на 02 квітня ця персона не перебувала в штаті облдержадміністрації на будь якій посаді, а за офіційною відповіддю заступника голови ОДА , керуючого справами В.Поліщука станом на 06.04. 2015р. жодна особа не значиться в якості помічника та радника голови, отож, офіційно голові ніхто нічого не радить і офіційно ні в чому не допомагає, а жаль, а це, дуже і дуже погано…

Виходячи з вище перерахованого стверджую, що на «ліцо», як то кажуть, грубе порушення норм низки законодавчих актів, які регламентують діяльність державної установи, яка має працювати виключно в правовому руслі і не перетворювати цей заклад в приватний клуб по будь яким інтересам. Припускаю, що причиною саме таких метаморфоз в ОДА є присутність саме цієї особи, бо так грубо і безцеремонно діяти може тільки зайда, яка не розуміється на тонкощах державного управління та специфіці нашого поліського краю.

довідково: Барскова Вікторія Вікторівна, колись мешкала м. Миколаєві де починала свою кар’єру в якості вихователя дитячого садочка, потім, доволі несподівано, працівник місцевого 7 телеканалу, далі – сама столиця, робота генеральним продюсером на каналі UBC, робота на СТБ, програма «Битва екстрасенсів», медіа холдингу Пінчука.

Подейкують, що в недавньому минулому була ще робота технологом в групі Приват та тісна, давня та плідна співпраця з організацією «глибокого буріння». Виявляється, що на Житомирщині пані Барскова не новачок, була вже восени в період парламентської кампанії та бачили її в оточені одного з заступників міського голови. Отож, дивлячись на вище сказане припускаю, що привела її сюди добре організована та злагоджена група осіб, яка хоче міцно тримати і ситуацію, і голову, і область на контролі , а в якості «смотрящєго» виступає вище вказана особа. Правда, офіційно оформити Барскову В.В., можуть і заднім числом по цивільно-правовій угоді де будуть вказані «копійки» її офіційної платні, але цей документ все рівно не буде відображати її істину роль і функції в нашій ЖОДА. Чому так кажу, а тому, що тільки проживання в готелі цієї пані вартує біля 10 000 тисяч гривень в місяць, а ще потрібно харчуватися, кошти на таксі, та і щось має бути в залишку ! Особисто для себе стосовно цієї пані, я зробив наступний висновок: «Кусочєк русскава міра с тєнах ода»!

Правда і те, що якщо Вам потрібно насправді вирішити якесь нагальне питання в компетенції цієї державної установи то звертайтесь напряму, не влаштовуйте нікому не потрібних формальностей, тим більше, якщо каналів виходу на вищий рівень до «самої» групи прийняття рішень не має, або не має достатніх ресурсних можливостей.

От воістину приказка «хвіст крутить собакою», як на мене тут дуже і дуже доречна…

Житомирські новини