RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 20:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 
Володимир Піньковський
Нові політичні прогнози на сьогодні! 07.29.2015 - 08:51

Здавалося, що після гучної перемоги на президентських і парламентських виборах 2014 року блоку Петра Порошенка, сам Петро Порошенко та політики від нього, остаточно взяли владу в свої «надійні» бізнесові руки та щільно зачистили поле від політичних опонентів табору так званого демократичного спрямування. Ай ген і ні, варто було всього в місячний термін відбутися низці гучних подій, як то мукачевська перестрілка, внесення з під сукна змін до Конституції України, нікчемні та безглузді вибори в Чернігові і процес , як то кажуть пішов, полетів  і побіг семимильними кроками.

На думку авторитетних експертів тільки за останній місяць рейтинг президента та його політичної сили впав на +- 10%  , що є рекордно швидким падінням  за всю сьогоднішню історію управління державою.                

А що роблять основні політичні, бізнесові і вже і особистісні  опоненти в особі, наприклад Ігоря Коломойського? Як виявилося, вони не сплять, а створюють нові політичні течії, партії, та планують йти на вибори до органів місцевого самоврядування вже восени 2015 року.

Отож, до Житомира їде Віталій Купрій  представляти нову політичну силу партію УКРОП. Віталій має гарну західну (австралійську) освіту, політичний досвід в декількох виборчих компаніях в Дніпродзержинську, нині депутат Верховної Ради 8 скликання, мажоритарник від блоку Петра Порошенка  вийшов з цього блоку в травні 2015р.                                                                                                           Головна інтрига створення пп полягає в тому, що Житомирська область на відміну від доброго десятка областей Сходу, Півдня і Заходу країни не є в лоні впливу І.Коломойського, а отже не має перевіреного роками організаційного менеджменту. Маю  інформація про те, що ось вже декілька  місяців Рустам Раупов, екс-голова обласної пп УДАР та еск-депутат ВР 7 скликання плідно працює з В.Купрієм, і є саме тією особою, яка буде представляти інтереси цієї політичної сили на наших теренах.

Звісна річ, що нове-старе обличчя куратора або очільника партії потягне за собою і ударівські кадри, УДАР, після злиття, а точніше сказати планового знівелювання блоком Петра Порошенка по суті перестав вести будь яку діяльність не рахуючи факт формального існування і юридичної реєстрації.

Правда, Р.Раупов до недавного часу симпатизував і фактично представляв в Житомирі  і «Народний контроль» Дмитра Добродомова, про що відкрито писав і публікував в місцевих виданнях.                         

Але у нас, у українців так частенько буває, що одразу беруться за дві-три політичних сили та дивляться, яка з них виявиться більш перспективна і ресурсна.

Прогнозую, що кадрові  несподіванки на цьому не закінчується, бо на сьогодні чимала кількість житомирян все ще і досі живе і працює в Києві, а отже, мріє повернутися до рідних пенатів та зайняти місце під вже спекотним політичним сонцем. Отож, сміливо представляю і Віктора Бондара, житомирянина, координатора проектів Міжнародного товариства прав людина в української секції, громадського діяча з багаторічним досвідом.     

Думаю, це перелік імен можна продовжувати і продовжувати, бо, насправді, зміни в сьогоднішньому політикумі давно вже назріли, і то кардинальні, і ніякі штучні перепони не можуть бути їм серйозною завадою на цьому шляху. 

Чому І.Коломойський започаткував новий проект запитаєте Ви, а тому, що після багаторічного плідної співпраці, а на сьогодні  «розірвання» контракту  і припинення  фінансування пп «Обєднання Самопоміч», яка не повністю виправдала вкладені кошти, надії та сподівання, виставивши останній багатомільйонні рахунки до сплати, олігарх вирішив відкрито і відверто створити вже суто «свою» політичну силу і йти з нею, у поки що місцеву владу всіх рівнів.

Отож, монополія на ведення політичної діяльності в Україні зазнала чергової невдачі, нині, як гриби після дощу будуть з’являтися, набирати оберти  та заходити у владу нові політичні партії, проекти, як то  «Правий Сектор», «УКРОП», «Народний Контроль, тощо.

Панове, не поспішайте остаточно визначатися, ще встигнете, адже на підході політичний проект Сергія Капліна, багатьох інших сьогоднішніх  депутатів ВР, молодих та дуже амбіційних осіб на кштал Анни Гопко,  Мустафи Наєма, Сергія Лещенка, Єгора Соболева, Світлатна Заліщук та багатьох інших, доволі перспективних і ідеологічно спрямованих осіб.     

І на останок, я абсолютно не здивуюся, якщо, якусь з сьогоднішній або завтрашніх нових політичних партій на Житомирщині очолить Борислав Розенблат, правда, за тієї умови що йому відмовлять нині  очолити БППСолідарність та обласний штаб на виборчу компанію 2015р, а в нього, на цю партійну позицію в області  дуже, і дуже великі, і наміри, і сподівання…

Житомирські новини