RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 20:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...
Володимир Піньковський
Україна: Від футбольних легіонерів –до державних функціонерів 08.07.2015 - 09:15

Десь років з 15 тому назад в українському футболі з’явився новий тренд: провідні клуби почали масово запрошувати футболістів з різних країн. Для цього змінили і футбольне законодавство ввівши поняття іноземний легіонер, зробили квоти на участь в зустрічах, для багатьох запропонували натуралізацію, процедуру отримання українського громадянства, або ті могли виступати і за збірну Україну.

Спочатку все це дуже і дуже дратувало і вболівальників, і жителів України, адже ми пафосно вважали, що в футбол ми точно вміємо грати і нам, абсолютно непотрібні ніякі темношкірі хлопці з екзотичних країн Африки або Латинської Америки.

З часом звикли, змирилися, почали вболівати за нових наших «кумирів», які, разом з іноземними тренерськими колективами почали виводити українські футбольні клуби на європейську арену.

І, на здивування багатьох песимістів прийшли перемоги, здобуття престижних європейських трофеїв, значне підвищення в класі, як команд так і збірної в загалі.

Більше того, на цьому тлі Україні разом з Польщею дають право проводити чемпіонат Європи по футболу, що є офіційним визнанням нашої держави, як футбольної та такої, яка може якісно організувати, як внутрішні так і міжнародні змагання. А зараз, як завжди, про політику, вірніше про кадрові призначення колишніх іноземців на ключові пости в уряді та органах державної влади, які викликають неоднозначну реакцію в суспільстві подібну тій, футбольній, 15 річної давнини.

На моє переконання ситуація майже тотожна, бо тоді, в побуті, також була думка, що у нас є кому грати та отримувати перемоги.

Як показав практичний досвід багатьох років, з тим, старим навколо-футбольним підходом і практичним багажем ми однозначно залишилися би в минулому, і програвали майже всі зустрічі пересічним командам.

Участь перевірених життям іноземців в управління нашою державою, це, можливо останній шанс для нас вирватися з міцних обіймів нищівної корупції, тотального казнокрадства та окозамилювання, як в середині країни так і за її межами.

Адже на сьогодні майже всі переконані, що зміна чи то Уряду, чи то Президента, чи то прокурора, чи то іншої особи абсолютно нічого не змінює, адже на її місце прийде людина-фахівець з старої, наскрізь прогнилої системи, яка не здатна управляти по-новому будь якою стуктурою в наших сьогоднішніх реаліях. Знаю, що такий підхід наражається на критику, але, панове, у Вас є інші варіанти розвитку суспільство, або є кандидатури тих, хто це точно може зробити якісні зміни без власного інтересу і по європейських стандартах?

Переконаний що немає, а якщо і є такі кандидатури, то на практиці вони швидко виявляться такими ж, в кращому разі безпомічними і безпорадними, як ті, хто вже покерував прокуратурами, низкою міністерств і відомств в після-майданівський час, та вільно пішов з набитими кишенями назавжди з політики в свою «хатинку» чи то в Конче-Заспі, чи то в австрійських Альпах.

І на останок коротенький висновок: українці здатні керувати і великими компаніями, і державою, і можливо світом, але не сьогодні, коли все суспільство, кожний громадянин в тій чи іншій мірі вражений бацилою післясовкого синдрому, приватизіції 90 років, оліхархізації, тотальних підкупів і хабарів на всіх рівнях починаючи з дитячого садочка.

Тому, і саме тому, західна світова спільнота взяла Україну на свій жорсткий контроль, в тому числі і кадровий. В Україну будуть і будуть засилати у владу низку іноземців, які мають взяти ситуацію під контроль, і перш за все фінансовий.

А що Ви хотіли, щоб міжнародні інституції, які дають кошти на фактичне утримання, а отже і існування держави спокійно спостерігали за їх розбазарюванням і постановочно посміхалися? Ні, ні і ні!

Часи змінилися, Україну поступово беруть під жорсткий фінансовий і кадровий контроль, який через певний час обов’язково має дати позитивні результати.

І ще, я не здивуюсь, коли за «рекомендацією» все тих іноземців, або вже натуралізованих громадян України в нашій державі почнеться справжня чистка кадрів, масові звільнення суддів та прокурорів, заведення тисяч і тисяч кримінальних справ з обов’язковою «посадкою» на нари, ось тут, я думаю, Ви точно зі мною солідарні, бо інакше просто не вийде…

Отож, не дивлячись на все вище перераховане, все таки бажаю бути трішечки оптимістичнішими та терпимими, в тому числі і до іноземців чи то кавказького, чи то європейського походження.

Житомирські новини