RSS
Субота, 7 грудня 2024, 10:04
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...
Володимир Піньковський
Україна: Від футбольних легіонерів –до державних функціонерів 08.07.2015 - 09:15

Десь років з 15 тому назад в українському футболі з’явився новий тренд: провідні клуби почали масово запрошувати футболістів з різних країн. Для цього змінили і футбольне законодавство ввівши поняття іноземний легіонер, зробили квоти на участь в зустрічах, для багатьох запропонували натуралізацію, процедуру отримання українського громадянства, або ті могли виступати і за збірну Україну.

Спочатку все це дуже і дуже дратувало і вболівальників, і жителів України, адже ми пафосно вважали, що в футбол ми точно вміємо грати і нам, абсолютно непотрібні ніякі темношкірі хлопці з екзотичних країн Африки або Латинської Америки.

З часом звикли, змирилися, почали вболівати за нових наших «кумирів», які, разом з іноземними тренерськими колективами почали виводити українські футбольні клуби на європейську арену.

І, на здивування багатьох песимістів прийшли перемоги, здобуття престижних європейських трофеїв, значне підвищення в класі, як команд так і збірної в загалі.

Більше того, на цьому тлі Україні разом з Польщею дають право проводити чемпіонат Європи по футболу, що є офіційним визнанням нашої держави, як футбольної та такої, яка може якісно організувати, як внутрішні так і міжнародні змагання. А зараз, як завжди, про політику, вірніше про кадрові призначення колишніх іноземців на ключові пости в уряді та органах державної влади, які викликають неоднозначну реакцію в суспільстві подібну тій, футбольній, 15 річної давнини.

На моє переконання ситуація майже тотожна, бо тоді, в побуті, також була думка, що у нас є кому грати та отримувати перемоги.

Як показав практичний досвід багатьох років, з тим, старим навколо-футбольним підходом і практичним багажем ми однозначно залишилися би в минулому, і програвали майже всі зустрічі пересічним командам.

Участь перевірених життям іноземців в управління нашою державою, це, можливо останній шанс для нас вирватися з міцних обіймів нищівної корупції, тотального казнокрадства та окозамилювання, як в середині країни так і за її межами.

Адже на сьогодні майже всі переконані, що зміна чи то Уряду, чи то Президента, чи то прокурора, чи то іншої особи абсолютно нічого не змінює, адже на її місце прийде людина-фахівець з старої, наскрізь прогнилої системи, яка не здатна управляти по-новому будь якою стуктурою в наших сьогоднішніх реаліях. Знаю, що такий підхід наражається на критику, але, панове, у Вас є інші варіанти розвитку суспільство, або є кандидатури тих, хто це точно може зробити якісні зміни без власного інтересу і по європейських стандартах?

Переконаний що немає, а якщо і є такі кандидатури, то на практиці вони швидко виявляться такими ж, в кращому разі безпомічними і безпорадними, як ті, хто вже покерував прокуратурами, низкою міністерств і відомств в після-майданівський час, та вільно пішов з набитими кишенями назавжди з політики в свою «хатинку» чи то в Конче-Заспі, чи то в австрійських Альпах.

І на останок коротенький висновок: українці здатні керувати і великими компаніями, і державою, і можливо світом, але не сьогодні, коли все суспільство, кожний громадянин в тій чи іншій мірі вражений бацилою післясовкого синдрому, приватизіції 90 років, оліхархізації, тотальних підкупів і хабарів на всіх рівнях починаючи з дитячого садочка.

Тому, і саме тому, західна світова спільнота взяла Україну на свій жорсткий контроль, в тому числі і кадровий. В Україну будуть і будуть засилати у владу низку іноземців, які мають взяти ситуацію під контроль, і перш за все фінансовий.

А що Ви хотіли, щоб міжнародні інституції, які дають кошти на фактичне утримання, а отже і існування держави спокійно спостерігали за їх розбазарюванням і постановочно посміхалися? Ні, ні і ні!

Часи змінилися, Україну поступово беруть під жорсткий фінансовий і кадровий контроль, який через певний час обов’язково має дати позитивні результати.

І ще, я не здивуюсь, коли за «рекомендацією» все тих іноземців, або вже натуралізованих громадян України в нашій державі почнеться справжня чистка кадрів, масові звільнення суддів та прокурорів, заведення тисяч і тисяч кримінальних справ з обов’язковою «посадкою» на нари, ось тут, я думаю, Ви точно зі мною солідарні, бо інакше просто не вийде…

Отож, не дивлячись на все вище перераховане, все таки бажаю бути трішечки оптимістичнішими та терпимими, в тому числі і до іноземців чи то кавказького, чи то європейського походження.

Житомирські новини