RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 22:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші
Володимир Піньковський
Обласна та міські ради, все тільки починається... 11.17.2015 - 10:05

Вітаю всіх з тим, що на щастя закінчилась, хоча і швидкоплинна, але така напружена та виснажуюча виборча кампанія і ми вже знаємо перших осіб органів місцевого самоврядування в місті Житомирі та Житомирський області.

Але формування влади тільки починається і учасникам перегонів, які досягли фінішної лінії, дуже не терпиться взяти участь в розподілі владних повноважень. Виявляється саме для того вони туди і йшли, і це правильно, бо статутні завдання кожної політичної сили ставлять кінцеву мету - прихід до влади в передбачений законний спосіб. Отож, почнемо з обласної ради де 12 листопада на першій сесії в результаті таємного голосування 33 голосами з 62 присутніх була обрана Анжеліка Лабунська.

На той день сесію закрили і команди пішли на перемовини, в тому числі і кадрові.

Згідно штатного розпису голова обласної ради має 2-х заступників і один з них перший. Прогнозую, що саме з числа партій-союзників (ВО «Свобода», Радикальна партія, УКРОП) що відкрито підтримали представника ВО «Батьківщина» і буде сформований керівний склад обласної ради. Передбачаю, що першим заступником може стати представник ВО «Свободи» Сидір Кизін, а другим замом, або Ілля Смичок, або Олег Пінський від партії УКРОП. Чому не очільник Рустам Раупов, та тому, що пан Раупов воліє не вступати в публічні конфлікти (а така посада це може передбачати) залишаючись в певній мірі в тіні, але впливаючи на процес.

В недалекому майбутньому, в зв’язку зі збільшенням повноважень органів місцевого самоврядування, може збільшитися, як кількість заступників, так і інших посадових осіб обласної ради.

Правда, інтрига буде в іншому, а саме, в поверненні низки важливих повноважень, які добровільно обласна ради під керівництвом Й.Запаловського передала ОДА під тодішнім керівництвом С.Рижука.

Зараз, ситуація діаметрально змінюється, і саме ініціатива по поверненню повноважень від облдержадміністрації, та отриманню нових, має стати ключовим та об’єднуючим фактором в роботі нового депутатського корпусу.

Стосовно формування заступників міського голови, секретаря та виконавчого комітету, то це предмет торгів, які активно йшли, йдуть, та будуть йти, аж до самого голосування.

Не сумніваюсь, що на посаду секретаря ради Сергій Сухомлин внесе кандидатуру Наталії Чиж (як і домовлялись), але в нести, не означає обрати і я прогнозую, що більше за все ця кандидатура не пройде, бо в цьому, окрім самої пані Чиж, мало хто зацікавлений.

Хоча, як альтернатива, від Самопомочі можуть висунути і депутата Олександра Рибака, який міг би поборотися за другу посаду у владній міській ієрархії! Від Радикалів, як і анонсувалося, на посаду секретаря піде Ірина Ярмоленко, а на справді, що більш ймовірно і реалістично, від БПП «Солідарність» розглядаються кандидатури: Юрія Мойсеєва, можливо Івана Фурлета

Стосовно заступників голови, то першим замом з майже 100% вірогідністю буде Олександр Робинович (бо подейкують що Ігор Гундич відмовляється), на заступника з гуманітарних питань претендує Матвій Хренов, на зама по транспорту і торгівлі розглядаються Юрія Мойсеєва та Дмитра Ткачука, по ЖКГ, можливо Юрій Антипов, інші…

Правда, це тільки попередні розмови, уяви, домовленості, в які, в будь який момент, в тому числі і в ночі напередодні призначення, можуть бути внесені суттєві корективи.

Відносно виконавчого комітету, то скоріше він кількісно буде на рівні 17-19 осіб, що відповідає загально-прийнятій практиці. Це перш за все низка кандидатів в депутати від БПП «Солідарність», які ними не стали, і як компенсаторна реакція - членство в виконкомі. Персонально: В.Пучич, І.Коцюба, В.Арушунян, В.Логвінов, В.Прокопчук, інші…

Звісна річ, що до складу виконавчого комітету також в ведуть по 1 особі представників з різних політичних сил, аби фасадна демократія мала місце в натуральних виразах.

Отож шановні пані та панове, як завжди, буде цікаво та інтригуюче, для декого весело та сумно, все тільки починається, а точніше, продовжується…

Житомирські новини