RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 05:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 
Тетяна Пашкевич
Ситуація з Михальцем: показуха, підстава, реальність? 06.13.2015 - 21:49

Сьогодні питання хабарництва у сфері земельних відносин у всіх на слуху, не можу не сказати декілька слів. Бо колектив Головного управління Держземагентства мені близький й доля багатьох мені не байдужа. Я тривалий час очолювала прес-службу ГУ області. За три роки мінялися два керівники. Найнеприємнішим було зняття Кулачка, якого "бортанули" у той час, коли він - єдиний тоді в Україні, займаючи високе крісло, разом з сином пішов воювати на схід... Повернувся на посаду....керівника прес-служби. Коли прийшов на посаду начальника ( в.о. - хоч це нічого не міняє) Михалець - то ніхто не міг зрозуміти, як і він сам спочатку, куди й навіщо туди попав. Суперфіцій й емфітемзис..... Ну, хоч тепер все зрозуміло... А взагалі процедура призначення там доволі не проста: потрібне погодження губернатора, Держземагентсва, нині, можливо, список ширший. То куди ж всі дивляться?
Ще дивуюсь, навіщо йому було прикриватися Зубком, Сухомлиним, будучи в "Батьківщині"? В країні ж всі боряться з корупцією! Підстава? А ще ходять чутки, наче б то кошти підкинули, що нічого ніхто не брав й брати не міг. Й самі депутати-колеги, відгукуються, що Михалець був обережним...


Хтось відбілює, хтось каже, що заслужено - то вже не моя справа, а відповідних органів. Мені особисто образливо, що репутацію підірвав структурі остаточно, яка й так нею не могла похвастатись. Але за неї попередники переживали більше, ніж за свої шкурні інтереси, чи хоча б були фахівцями у земельній сфері. Я свого часу сама вкладала душу, щоб імідж підняти структурі, бо не все так погано. Там є сильні спеціалісти, які десятки років віддано, наполегливо, реально за зарплати державного службовця (!) ефективно працюють, й більше того: деяким з них в Україні не має рівних. Музиченко, Чайківський, раніш працював Ковтуненко... Нічого поганого не скажу про Бугайчука. Як керівник, він швидко дав про себе знати, показав результати, підняв рейтинг показників у розрізі Украіни. Але...як швидко піднявся вверх, так швидко йому допомогли "партійці" зникнути з полю зору. Хоча такі люди не зникають: не за горами можливе кам бек й, до речі, спрацює, якщо буде поза політикою....


На жаль, звикли призначати керівників з вулиці, чи кума/свата/брата, бо політика, бо домовленності. Ось вони й вискакують боком. 

Житомирські новини