RSS
Субота, 7 грудня 2024, 10:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші
Ірина Ярмоленко
Стосовно голосування в Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро 05.27.2015 - 16:39

27 травня відбулося голосування в Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро, яке з тріском провалилося і нині планується переголосування.

Як, писав один з кандидатів, відомий журналіст-розслідувач Денис Бігус - 17 учасників конкурсу категорично засуджують таке проведення. Воно не має чіткого захисту голосів.

Як на мене, також вартувало б звернути увагу на певні двозначні моменти. По-перше, і найголовніше, мені цікаво, як це голосування може об"єктивно оцінити рівень "важливості" кандидата. Інформаційна освіченість населення поки бажає кращого. Крім того, про те, що відбувається таке голосування вартувало б повідомити громадськість, українське суспільство, а то виходить, що поки про ці "вибори в Інтернеті" знають лише кандидати, їхні друзі і самі організатори(та їхні приближені).

По-друге, кандидатів 49. Не так вже й складно було б, як мінімум, обдзвонити всіх і повідомити про те, що відбувається навколо голосування і про його перенесення. Чи як мінімум, хоч розіслати якийсь реліз. Чи ще як більший мінімум, на сайті бюро в рубриці "Новини" хоч якусь інформацію повідомити.

По-третє, було б цікаво почитати положення про конкурс, критерії, імена відповідальних осіб, комісії, їхніх голів. Вони взагалі десь є?

Невже усі підозри 17 небайдужих учасників голосування є правдивими. "Мовчання ягнят".... Зрештою, якщо офіційно ніхто не скасував голосування,то де його результати. Думаю, там би ми побачили цікаву картину(наприклад про накрутки)?

Більшість кандидатів є київськими (бо інші просто не знають).

Я нічого не маю проти столиці, але корупції в областях і районах немає?! Більше запитань до формування Ради, ніж відповідей.... Таке враження, що гурток для вишивання створюється....

Європейський досвід онлайн голосувань показує, що вартувало проінформувати громадськість про проведення таких голосувань. Міська та обласні влади могли б долучитися до популяризації, з кандидатами вартувало б вести певну комунікацію, і чітко сформулювати основні положення проведення конкурсу.

Житомирські новини