RSS
П'ятниця, 6 грудня 2024, 01:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась
Ірина Ярмоленко
Виконавчі органи Житомирської міськради «множать на нуль» рішення депутатів 03.10.2017 - 19:49

Якби виконавчі органи піклувалися про нашу гарну славу, вони б не проігнорували рішення сесії переписати програми розвитку міста. Як я говорила раніше, переконуватиму колег - депутатів голосувати за програми розвитку з конкретними цілями та вимірюваними результативними показниками. Щоб житомирським батькам не доводилося витрачати тисячі в місяць на репетиторів. Щоб в поліклініках боротися з несанкціонованими поборами, щоб молодь залишалася, аінфраструктура міста розвивалися.

 

На разі констатую той факт, що виконавчі органи «помножили на нуль» одноголосне рішення депутатів переписати програми, згідно такого принципу. І близько половини програм залишилися без змін. Чому я про це говорю. По перше, Житомир працює за програмно-цільовим методом. Якщо немає показників - такі програми є незаконними.

 

По -друге, це відображає ставлення до нас керівників управлінь, і показує їхню неспрможність в організації роботи, тайменеджменту, дедлайнів, а найголовніше вони хочуть надалі лише «тринькати» гроші громади без стратегічного бачення, і уникати відповідальності та боротьби з відкатами.

 

Я спільно з фракцією пропоную :

- розглядати на цій сесії лише програми в які вносилися зміни, але враховуючи, що вони далекі від того, що вимагалося, дати час на доопрацювання.

- всі інші програми перенести на інше пленарне засідання, чи на іншу сесію.

- усім керівникам управлінь, хто не виконав розпорядження виписати догани та взяти пояснення. Знайте, чому вони так вчинили - вони бачать, що за безлад в місті ніхто не несе відповідальності, і нікого не карають. Це - кругова порука відсутності дисципліни та відповідальності

Житомирські новини