RSS
Четвер, 22 березня 2018, 17:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відтак 1 березня в обласному центрі поліцейські затримали екзаменатора «на гарячому» під час отримання ним замовленої неправомірної вигоди у сумі 3 тисяч гривень.
Під час документування «злочинці в погонах» реалізовували попередньо вкрадене з військової частини пальне місцевим мешканцям у 200 літрових бочках за ціною близько 20 гривень за літр.
Наразі проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення посадовця від посади.
Також під час обшуків виявлено грошові кошти на суму 4 000 доларів США та 60 000 грн, різного виду пакувальний матеріал та безпосередньо транспортний засіб, який використовували для доставки фальсифікату споживачам.
іменинники

Богомолец Ольга Вадимовна - Україна, Житомирська область. Громадський діяч, лікар, політик

Сергій Форест
Жители Житомира: экология в нашем районе в опасности

Проблема экологии в Житомире в последнее время стоит очень серьёзно. Постоянные выбросы вредных веще...

Микола Череднік
Відкрутили по-житомирськи

Попросили прикрутити – ми прикрутили. Хоча в країні, де переважає центральне опалення, було ва...

Альона Смолянова
Житомирські школярі можуть виграти 50 000 грн на навчання

ПриватБанк оголосив початок реєстрації у VI всеукраїнській олімпіаді “Фінансовий геній” ...

Dmitriy Grinevich
МГБ ДНР провело рейды против местных жителей оккупированых территорий

По сообщению штаба АТО, за два дня Министерство государственной безопасности ДНР задержало около 17 ...

Віктор Мельниченко
Волонтери побачили, чим живе Городницький лісгосп

Маю друзів-волонтерів, які допомагають нашим воїнам і в зоні АТО, і тут. Допомагають, об’єднав...

Житомирські новини
Ігор Гундич: Житомирщина має всі шанси стати центром сонячної енергетики
Ігор Гундич: Житомирщина має всі шанси стати центром сонячної енергетики
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...
Архів опитуваньСоціологія
Мінімалка в 3200: Чи відчули Ви покращення?

Жители Житомира: экология в нашем районе в опасности 03.06.2018 - 18:25

Проблема экологии в Житомире в последнее время стоит очень серьёзно.

Постоянные выбросы вредных веществ в окружающую среду приводят к хроническим заболеваниям. И в первую очередь это сказывается на детях. У нас таких проблем множество. В этот раз к нам обратились жители переулка Таборный, что на Полевой.

Жители Житомира: экология в нашем районе в опасности

Вот как они описывают свою проблему:

"Ми, мешканці провулку Табірного Корольовського району переживаємо і глибоко стурбовані тим, що гаражний кооператив унеможливлює наше існування.

Тобто ми боремось за наше здоров'я та проблема полягає в тому, що вони самовільно встановлюють опалювальні прилади, так звані "буржуйки". Користуються ними вдень і вночі, свята й будні. Їхні труби на висоті наших дверей і вікон, і тут нічим дихати. Це призводить до забруднення повітря через те, що вони спалюють невідомо що, все, що є під руками.Я розумію, що людям треба працювати, а займаються ці орендарі підприємницькою діяльністю. Але це створює незручності нам, в першу чергу ми страждаємо, наші діти страждають і хворіють на обструктивні захворювання легень. А також це провокує пожежну небезпеку, тому що не зареєстровані опалювальні прилади. Якщо станеться пожежа, то матеріальні збитки будуть неймовірні, можливо з людськими жертвами.Я не перебільшую, ми інформували неодноразово міську раду, дзвонили на гарячу лінію в екологічну інспекцію, ми написали колективні листи та скарги міському голові м. Житомира, щоб зреагували швидше та створили робочу групу у складі мешканців і працівників адміністрації міської влади, санітарної служби щодо пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дивіться, скільки дітей у вас знаходиться на такому невеличкому майданчику, але не завжди виходить прогулятися і подихати повітрям. Діти знаходяться в закритому приміщенні в школі, приходить додому та навіть тут не можуть відпочити на свіжому повітрі. Нас змушують тримати їх в закритому приміщенні плюс до того дуже часто буває таке, що навіть перед сном відкрити вікно неможливо".Вот как прокомментировал ситуацию член Житомирского горисполкома Андрей Дьяченко:

"До мене звернулись мешканці району на Польовій, який ми умовно називаємо "Катюша". Проблема полягає в тому, що його мешканці задихаються від того, що в гаражах установили "буржуйки" та гар іде прямо на подвір'я та немає чим дихати і так далі...Це конфлікт підприємців і звичайних людей, він завжди буде, тому що підприємець не може не працювати. Але моя думка така, що треба якось шукати "золоту середину". Якщо підприємець здійснює підприємницьку діяльність, він повинен перш за все вирішити питання збереження навколишнього середовища, тобто забезпечити нормальну життєдіяльність мешканців району".Игорь Мали, общественный деятель:

"Вообще ситуация с экологией в Житомире ужасающая. Такое впечатление, что государство поощряет загрязнение окружающей среды, а не борется против этого. Люди брошены на произвол. И этот конкретный случай в районе Полевой - яркий пример этому".Заместитель начальника Государственной экологической инспекции в Житомирской области Сергей Зибалов:

"Ніхто не несе відповідальності за забруднення навколишнього середовища. Так і в поточному році було декілька звернень громадян, які проживають поблизу кооперативу, з приводу того, що суб'єкт господарювання, який здійснює господарську діяльність, використовує саморобні прилади, яки забруднюють атмосферу. Є такі випадки, коли, враховуючи чинне законодавство, ми не можемо втрутитись у діяльність суб'єкта господарчої діяльності. Але суб'єкт господарювання дійсно повинен мати дозвіл на викиди в атмосферне повітря, якщо він здійснює експлуатацію опалювальних котлів.На сьогоднішній день законодавство передбачає перехід до тимчасового мораторію на перевірку суб'єктів з високим ступенем ризику. Ця функція передана до Держпродспоживслужби, яка є правонаступницею санепідемстанції".Сергей ФОРЕСТ 

Видео: Руслан МОРОЗ


Житомирські новини