RSS
Четвер, 21 березня 2019, 05:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Жоден причетний до розкрадання армії не сховається за строком давності, бо за ці злочини українські воїни заплатили кров’ю – Президент
6 березня одразу у двох райцентрах Житомирської області бандити були затримані під час передачі грошових коштів від місцевих жителів.
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
іменинники

Жебрівський Павло Іванович - Житомирська область, Україна. Політик, державний діяч, ібзесмен

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...
Жители Житомира: экология в нашем районе в опасности 03.06.2018 - 18:25

Проблема экологии в Житомире в последнее время стоит очень серьёзно.

Постоянные выбросы вредных веществ в окружающую среду приводят к хроническим заболеваниям. И в первую очередь это сказывается на детях. У нас таких проблем множество. В этот раз к нам обратились жители переулка Таборный, что на Полевой.

Жители Житомира: экология в нашем районе в опасности

Вот как они описывают свою проблему:

"Ми, мешканці провулку Табірного Корольовського району переживаємо і глибоко стурбовані тим, що гаражний кооператив унеможливлює наше існування.

Тобто ми боремось за наше здоров'я та проблема полягає в тому, що вони самовільно встановлюють опалювальні прилади, так звані "буржуйки". Користуються ними вдень і вночі, свята й будні. Їхні труби на висоті наших дверей і вікон, і тут нічим дихати. Це призводить до забруднення повітря через те, що вони спалюють невідомо що, все, що є під руками.Я розумію, що людям треба працювати, а займаються ці орендарі підприємницькою діяльністю. Але це створює незручності нам, в першу чергу ми страждаємо, наші діти страждають і хворіють на обструктивні захворювання легень. А також це провокує пожежну небезпеку, тому що не зареєстровані опалювальні прилади. Якщо станеться пожежа, то матеріальні збитки будуть неймовірні, можливо з людськими жертвами.Я не перебільшую, ми інформували неодноразово міську раду, дзвонили на гарячу лінію в екологічну інспекцію, ми написали колективні листи та скарги міському голові м. Житомира, щоб зреагували швидше та створили робочу групу у складі мешканців і працівників адміністрації міської влади, санітарної служби щодо пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дивіться, скільки дітей у вас знаходиться на такому невеличкому майданчику, але не завжди виходить прогулятися і подихати повітрям. Діти знаходяться в закритому приміщенні в школі, приходить додому та навіть тут не можуть відпочити на свіжому повітрі. Нас змушують тримати їх в закритому приміщенні плюс до того дуже часто буває таке, що навіть перед сном відкрити вікно неможливо".Вот как прокомментировал ситуацию член Житомирского горисполкома Андрей Дьяченко:

"До мене звернулись мешканці району на Польовій, який ми умовно називаємо "Катюша". Проблема полягає в тому, що його мешканці задихаються від того, що в гаражах установили "буржуйки" та гар іде прямо на подвір'я та немає чим дихати і так далі...Це конфлікт підприємців і звичайних людей, він завжди буде, тому що підприємець не може не працювати. Але моя думка така, що треба якось шукати "золоту середину". Якщо підприємець здійснює підприємницьку діяльність, він повинен перш за все вирішити питання збереження навколишнього середовища, тобто забезпечити нормальну життєдіяльність мешканців району".Игорь Мали, общественный деятель:

"Вообще ситуация с экологией в Житомире ужасающая. Такое впечатление, что государство поощряет загрязнение окружающей среды, а не борется против этого. Люди брошены на произвол. И этот конкретный случай в районе Полевой - яркий пример этому".Заместитель начальника Государственной экологической инспекции в Житомирской области Сергей Зибалов:

"Ніхто не несе відповідальності за забруднення навколишнього середовища. Так і в поточному році було декілька звернень громадян, які проживають поблизу кооперативу, з приводу того, що суб'єкт господарювання, який здійснює господарську діяльність, використовує саморобні прилади, яки забруднюють атмосферу. Є такі випадки, коли, враховуючи чинне законодавство, ми не можемо втрутитись у діяльність суб'єкта господарчої діяльності. Але суб'єкт господарювання дійсно повинен мати дозвіл на викиди в атмосферне повітря, якщо він здійснює експлуатацію опалювальних котлів.На сьогоднішній день законодавство передбачає перехід до тимчасового мораторію на перевірку суб'єктів з високим ступенем ризику. Ця функція передана до Держпродспоживслужби, яка є правонаступницею санепідемстанції".Сергей ФОРЕСТ 

Видео: Руслан МОРОЗ


Житомирські новини