RSS
П'ятниця, 29 вересня 2023, 06:31
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Москаленко Володимир Васильович - Коростень, Житомирська область

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...
Роль командира в зміцненні військової дисципліни у підрозділі 05.30.2016 - 15:05

У сучасних умовах з особливою силою звучать слова про те, що висока організованість і міцна дисципліна необхідні скрізь, вони забезпечують успіх у будь-якій області людської діяльності. Підвищення відповідальності, розвиток ініціативи, діловитості, підприємливості, виховання свідомої дисципліни та нетерпимості до недоліків набувають вирішального значення.

Свідома дисципліна, чітка і висока організованість - основа боєготовності і боєздатності кожної частини, підрозділу. Ця залежність ще більш поглибилася в результаті науково-технічної революції у військовій справі. Вивчення, обслуговування та застосування різних систем зброї і бойової техніки вимагають дуже високої організації. Цілком очевидно, що без жорсткої дисципліни, беззаперечної старанності неможливо вирішити завдання, що стоять перед Збройними Силами.

Зараз, коли армія перебуває на новому етапі свого розвитку, вимоги до подальшого зміцнення військової дисципліни з кожним роком зростають.

Дисциплінарний статут наших Збройних Сил розкриває основні положення, що забезпечують високу військову дисципліну, яка в свою чергу
неабияк залежить від рівня керівництва особовим складом, організаторських здібностей командирів.

Крім того, найважливіше значення для зміцнення військової дисципліни мають також чітка організація бойової підготовки, суворість і безумовна обов'язковість усіх занять, тренувань, навчань, високий ступінь відпрацювання спільних дій у складі відділень, розрахунків, команд, вміння майстерно використовувати техніку і застосовувати зброю.

Дисциплінованість проявляється лише тоді, коли на основі правових, моральних і спеціальних знань у відповідного суб’єкта з'являться тверді переконання, високе почуття відповідальності за виконання свого військового обов'язку.

Самодисципліна особового складу відіграє також велику роль. Психологічною передумовою самодисципліни є глибоке усвідомлення особистої відповідальності, розуміння необхідності суворого військового порядку в підрозділі.

Житомирські новини