RSS
Субота, 7 грудня 2024, 11:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.
Чи здатна сьогодні українська армія захистити територіальну цілісність держави?  12.28.2016 - 15:30

Нині Україна опинилася у найбільш складному становищі з часів проголошення її незалежності. Анексія Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, підтримка нею сепаратистського руху на значній частині Донецької і Луганської областей призвели до порушення територіальної цілісності України та її державного суверенітету. Конфлікт, що виник внаслідок цього, коштував життя тисячам наших громадян, а також призвів до величезних руйнувань інфраструктури на тимчасово окупованих територіях.

Проголошений у 2010 році позаблоковий курс нашої держави не дав змоги повною мірою захистити національні інтереси у сфері безпеки. Протидія російській агресії на сході України стала для Збройних Сил України неабиякою перевіркою на мужність, витривалість, вірність військовій присязі та відданість державі. Завдяки спільним зусиллям Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Верховної Ради України, уряду за підтримки широкого кола громадськості та волонтерських організацій ми змогли відновити бойові спроможності Збройних Сил та стримати натиск ворога.

Зовнішня агресія проти України змусила консолідувати зусилля усіх гілок влади та громадських організацій в інтересах забезпечення національної безпеки у сфері оборони та підвищення готовності до гарантованої відсічі ворогу. Ми продовжуємо вести напружену, багатопланову боротьбу — збройну, економічну та найбільш, напевне, складну – інформаційну.

У надзвичайно стислий термін спільними зусиллями вдалося розгорнути на сході держави потужне оборонне угруповання військ та стримати розповсюдження терористичної загрози по всій території України.

Також відбулися зміни й на законодавчому рівні, які дозволили врегулювати питання, що ускладнювали проведення мобілізаційних заходів. Розширено межі участі Збройних Сил у антитерористичній операції, покращено їх матеріально-технічне забезпечення, а також соціальну, фінансову і правову захищеність військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Саме в такій ситуації нам доводиться переосмислювати загальні підходи до забезпечення національної безпеки і оборони України, готуючись у будь-який момент дати відсіч збройній агресії проти України.

Збройні Сили України неухильно дотримуються вимог Мінського меморандуму та водночас активно і рішучо нарощують свій бойовий потенціал.

Нині українська армія здатна захистити територіальну цілісність України та дати гідну відсіч агресору.... 

Житомирські новини