RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 13:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...
Мірон Степанюк
Реалии жизни в непризнанных республиках 08.12.2015 - 15:16

Все тяжелее становиться жить местным жителям в ДНР и ЛНР. Зарплата приходит на банковские карты, которые в городах подконтрольных «республиканцам» не обслуживаются. Как и куда платить за коммунальные услуги – толком не знает никто. Не заплатишь – могут решить, что хозяева выехали, а квартиру оставили. Придут и «отожмут» запросто. Через время приедешь, а там боевик с семьей живет. Обращаться по этому поводу к местным властям бесполезно, ответ один «нужно было платить».

О пенсиях разговор отдельный. Сначала боевики решили выдавать пенсии по 1000 гривен каждому, независимо от того, сколько человек получал до боевых действий. Когда образовались огромные очереди за тысячей, принято было решение денежное обеспечение выдавать только тем, кто не перерегистрировал их в Украине, но уже в российских рублях в соотношении одна гривна к двум рублям.

Почти бесплатно работают учителя и врачи в школах и больницах. Заработную плату и то не в полном объеме выдают продовольственными пайками, которые берут с гуманитарной помощи. В школах заставляют учиться по старым российским учебникам. Больницы переполнены пациентами, но лечить их нечем – медикаменты отсутствуют.

Вот такие реалии жизни людей на оккупированных территориях.

 
Житомирські новини