RSS
Понеділок, 24 лютого 2020, 17:32
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова обласної ради Володимир Ширма 17 лютого підписав розпорядження про скликання 30-ї сесії обласної ради сьомого скликання. Згідно з розпорядженням, перша в цьому році сесія відбудеться 5 березня.
Служба безпеки України підозрює одного з керівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій.
Служба безпеки України блокувала масштабний механізм розкрадання державних лісових ресурсів на території Житомирщини, який організували чиновники галузі.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Бобер Юрій Григорович

Народився 27 січня 1965 року в с. Суворове, Демьянівського району, Кустанайської обл. З 1967 року проживає в Україні. Закінчив школу у м. Коломия Івано Франківської обл. У 1980 році поступає у Житомирський автомобільно-дорожній технікум, 1984 року закінчив навчання.
1985 – 1986 роки - служба у Збройних Силах.
В 1988 року розпочинає свій трудовий шлях слюсарем АТП-11845 м. Малин, Житомирської обл.
Розвал Радянського Союзу спонукає Юрія Бобра визначити сферу діяльності, де він зміг повною мірою реалізувати себе як людина, фахівець і громадянин. Так з 1993 по 2000 роки працював заступником директора ВАТ «Відродження» м. Житомира.
З раннього віку у Юрія Бобра формувалась його громадська позиція: захист інтересів простих людей, милосердя та справедливість. У 2001 році Юрій Бобер вирішує створити благодійну організацію «Центр соціально-економічного розвитку Житомирщини «Полісся» для реалізації системних благодійних програм соціального захисту житомирської громади, таких як: медична, продовольча та комунальна.
У 2003 році Юрій Бобер здобув вищу освіту у Київському національному економічному університеті і став магістром права.
З 2005 до 2009 року займається професійною підприємницькою діяльністю, а саме: надання юридичних послуг.
Юрій Бобер у 2009 році розпочинає державну службу – начальник відділу структурного підрозділу центрального апарату Держгірпромнагляду.
Через деякий час Юрія Бобра переводять на посаду першого заступника начальника територіального управління у Житомирській області.
З травня 2011 року виконує обов’язки начальника теруправління у Житомирській області.
В 2012 році - начальник теруправління Держгірпромнагляду у Житомирській області.
З листопада 2013 року – начальник теруправління міста Києва та Київської області.
З березня 2014 року стає помічником Голови Держгірпромнагляду України, де і працює по теперішній час.
За період керівної роботи у територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Житомирській області Юрій Бобер досягнув значних результатів, а саме: зменшення загального та смертельного травматизму у 2,5-3 рази та, завдяки профілактично-запобіжним заходам, попередив значну кількість аварії на виробництві.
Юрій Бобер - активний та дієвий політик, займається спортом, майстер спорту по боксу, очолює обласну федерацію професійного боксу у Житомирській області.
У 2014 році Юрій Бобер, заручившись підтримкою Майдану, учасників Революції Гідності, воїнів-афганців, приймає рішення балотуватися на позачергових виборах у народні депутати України, виключно в інтересах свої земляків.

Житомирські новини