RSS
Понеділок, 23 вересня 2019, 10:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Водія вантажівки та ще 9 пасажирів автобуса, віком від 42 до 71 року було госпіталізовано до Новоград-Волинської лікарні.  
Наприкінці сесії Віталій Бунечко подякував керівництву та депутатам обласної ради за плідну роботу.
Своєю чергою голова обласної ради Володимир Ширма подякував попередньому керівнику за роботу та пообіцяв підтримку новому очільнику від депутатського корпусу.
Учасники та організатори Всеукраїнського шкільного кінофестивалю «ЖУК» провели зйомки фільму у самому центрі міста Житомира.
Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Микола Череднік
Політики мають перестати брехати і красти

Три тижні тому вирішив брати участь у дострокових виборах до парламенту. Я публічно звернувся за під...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Чиколай Микола Костянтинович

Чиколай Микола Костянтинович народився 19 квітня 1948 року в місті Коростишеві, Коростишівського району Житомирської області, в сім’ї колгоспників.

В 1974 році закінчив Ірпінський індустріальний технікум, а в 1997 році – Міжрегіональну Академію управління персоналом.

Трудову діяльність розпочав на Коростишівському льонзаводі в 1966 році.

З 1970 по 1990 рік працював на розрізі «Коростишівський», займаючи посади від електрослюсаря до помічника директора по кадрах і побуту, до голови шахткому шахтоуправління розрізу «Коростишівський» та секретаря парткому розрізу «Коростишівський».

З 19.03.1990 року по 14.06.1999 рік працював міським головою Коростишівської міської ради, з 1999 по 2002 рік – головою Коростишівської районної державної адміністрації.

З 12.09.2002 року по 2005 рік - голова обкому профспілки працівників агропромислового комплексу Житомирської області, з 21.04.2006 року і по даний час – Коростишівський міський голова (Чиколая М. К. було обрано вп’яте міським головою).

За період роботи на посаді міського голови зарекомендував себе ініціативним, компетентним керівником, який володіє глибокими, міцними і всебічними знаннями для вирішення складних завдань, що стоять перед територіальною громадою.

Міський голова прагне перетворити місто Коростишів у місто високої культури, високої якості життя. Це стосується і благоустрою, і обслуговування, і заробітної плати, і роботи міських комунальних служб, і розвитку інфраструктури.

Микола Чиколай в своїй роботі намагається до реалізації програм соціально-економічного розвитку залучати всіх жителів міста, надає їм можливість відчути, що від них теж залежить багато, що головна фігура в місті – це його житель і все робиться для нього, і заради нього.

І, як результат, місто повністю газифіковане, дороги будуються і ремонтуються не тільки за бюджетні кошти, а й завдячуючи нашим підприємцям. Все це тому, що політика міської ради прозора, а не руйнівна по відношенню до малого і середнього бізнесу, тому що міський голова Чиколай М. К. переймається проблемами самих же підприємців.

Він не стоїть осторонь проблем дозвілля молоді і спорту міста, переймається проблемами наших ветеранів. В 2007 році Житомирською обласною радою нагороджений дипломом «Кращий міський голова», а в 2008 році – орденом «За заслуги ІІІ ступеню».

Житомирські новини