RSS
Субота, 20 квітня 2019, 09:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.
Якраз під час отримання неправомірної вигоди військова прокуратура Житомирського гарнізону разом із слідчими Нацполіції та оперативниками Управління захисту економіки затримали хабарника на гарячому.
Однією з основних тем Юлії Тимошенко на виступах була війна на Сході України, окупація Криму та скандал у оборонній сфері. 
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Мірон Степанюк
Шахраї, чи пастка для довірливих

В мережі Інтернет розміщується безліч пропозицій та обіцянок від Духовного центру «Відродження...

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Синявська Ірина Максимівна

Голова політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

Синявська Ірина Максимівна народилася 12 лютого 1957 року в селі Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району Вінницької області в сім’ї сільської інтелігенції. Батько – працював секретарем сільської ради, вчителював у школі, викладаючи українську мову. Мати – довгочасний незмінний завідувач сільською аптекою.
Вищу освіту отримала, навчаючись у Вінницькому державному педагогічному інституті. За фахом – вчитель історії та суспільствознавства. У 2003 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.
Трудову діяльність розпочала з 1974 року: старша піонервожата, вчитель історії і суспільствознавства, організатор позашкільної та позакласної роботи, заступник директора з навчально-виховної роботи, директор Бердичівської середньої школи №10 в Житомирській області.
Далі розпочинається робота на державній службі: завідувач відділу освіти Бердичівського міськвиконкому, заступник Бердичівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, помічник народного депутата України Павла Жебрівського. В 2005 році призначена заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації. З грудня 2005 року призначена головою Житомирської обласної державної адміністрації.
На виборах 2006 року обрана депутатом Житомирської обласної ради і головою Житомирської обласної ради. У червні 2010 року була призначена на посаду директора Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики та продовольства України. З липня 2012 по березень 2014 року працювала директором ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Міністерства аграрної політики та продовольства України.
З червня 2014 року – Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП (ЗА СОЦІАЛЬНУ ТРУДОВУ УКРАЇНСЬКУ ПЕРСПЕКТИВУ)», м. Київ.
Громадська робота: З 1990 по 1994 роки депутат Бердичівської міської ради. З 1998 по 2002 роки та з 2006 по 2008 роки – депутат Житомирської обласної ради. У січні 2008 року обрана Головою правління Житомирського громадського об’єднання “Житомирська ініціатива”. Була членом Національної делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Житомирські новини