RSS
Неділя, 25 серпня 2019, 03:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Велике щастя, що усі живі. Станом на 16.00 9 серпня госпіталізованих 12, з них 3 дітей.
Начальник ГУНП В’ячеслав Печененко розповів про результат заходів поліції із забезпечення законності та правопорядку:
У результаті ДТП травми отримала пасажирка автомобіля, яку було доставлено до реанімаційного відділення Малинської лікарні. На жаль, за годину жінка померла.
Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Микола Череднік
Політики мають перестати брехати і красти

Три тижні тому вирішив брати участь у дострокових виборах до парламенту. Я публічно звернувся за під...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Синявська Ірина Максимівна

Голова політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

Синявська Ірина Максимівна народилася 12 лютого 1957 року в селі Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району Вінницької області в сім’ї сільської інтелігенції. Батько – працював секретарем сільської ради, вчителював у школі, викладаючи українську мову. Мати – довгочасний незмінний завідувач сільською аптекою.
Вищу освіту отримала, навчаючись у Вінницькому державному педагогічному інституті. За фахом – вчитель історії та суспільствознавства. У 2003 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.
Трудову діяльність розпочала з 1974 року: старша піонервожата, вчитель історії і суспільствознавства, організатор позашкільної та позакласної роботи, заступник директора з навчально-виховної роботи, директор Бердичівської середньої школи №10 в Житомирській області.
Далі розпочинається робота на державній службі: завідувач відділу освіти Бердичівського міськвиконкому, заступник Бердичівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, помічник народного депутата України Павла Жебрівського. В 2005 році призначена заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації. З грудня 2005 року призначена головою Житомирської обласної державної адміністрації.
На виборах 2006 року обрана депутатом Житомирської обласної ради і головою Житомирської обласної ради. У червні 2010 року була призначена на посаду директора Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики та продовольства України. З липня 2012 по березень 2014 року працювала директором ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Міністерства аграрної політики та продовольства України.
З червня 2014 року – Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП (ЗА СОЦІАЛЬНУ ТРУДОВУ УКРАЇНСЬКУ ПЕРСПЕКТИВУ)», м. Київ.
Громадська робота: З 1990 по 1994 роки депутат Бердичівської міської ради. З 1998 по 2002 роки та з 2006 по 2008 роки – депутат Житомирської обласної ради. У січні 2008 року обрана Головою правління Житомирського громадського об’єднання “Житомирська ініціатива”. Була членом Національної делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Житомирські новини