RSS
Четвер, 21 лютого 2019, 17:36
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Синявська Ірина Максимівна

Голова політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

Синявська Ірина Максимівна народилася 12 лютого 1957 року в селі Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району Вінницької області в сім’ї сільської інтелігенції. Батько – працював секретарем сільської ради, вчителював у школі, викладаючи українську мову. Мати – довгочасний незмінний завідувач сільською аптекою.
Вищу освіту отримала, навчаючись у Вінницькому державному педагогічному інституті. За фахом – вчитель історії та суспільствознавства. У 2003 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.
Трудову діяльність розпочала з 1974 року: старша піонервожата, вчитель історії і суспільствознавства, організатор позашкільної та позакласної роботи, заступник директора з навчально-виховної роботи, директор Бердичівської середньої школи №10 в Житомирській області.
Далі розпочинається робота на державній службі: завідувач відділу освіти Бердичівського міськвиконкому, заступник Бердичівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, помічник народного депутата України Павла Жебрівського. В 2005 році призначена заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації. З грудня 2005 року призначена головою Житомирської обласної державної адміністрації.
На виборах 2006 року обрана депутатом Житомирської обласної ради і головою Житомирської обласної ради. У червні 2010 року була призначена на посаду директора Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики та продовольства України. З липня 2012 по березень 2014 року працювала директором ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Міністерства аграрної політики та продовольства України.
З червня 2014 року – Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП (ЗА СОЦІАЛЬНУ ТРУДОВУ УКРАЇНСЬКУ ПЕРСПЕКТИВУ)», м. Київ.
Громадська робота: З 1990 по 1994 роки депутат Бердичівської міської ради. З 1998 по 2002 роки та з 2006 по 2008 роки – депутат Житомирської обласної ради. У січні 2008 року обрана Головою правління Житомирського громадського об’єднання “Житомирська ініціатива”. Була членом Національної делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Житомирські новини