RSS
Субота, 20 квітня 2024, 08:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

Поліцейські розшукали житомирянина, підозрюваного у пограбуванні 9-річного хлопчика

12.09.2020 11:27

Житомирські новини - Увечері 10 вересня з сумки школяра, який розважався на вулиці, незнайомець вихопив мобільний телефон та втік. Житомирські оперативники встановили та розшукали грабіжника. Розпочато досудове розслідування. Водночас правоохоронці закликають батьків навчати дітей безпечній поведінці.

Близько 18:30 до Житомирського відділу поліції надійшло повідомлення про пограбування дитини поблизу одного з міських ринків. На місці події працівники слідчо-оперативної групи з’ясували, що у 9-річного хлопчика, який катався на самокаті, невідомий витягнув з сумки мобільний телефон та втік.

Поліцейські зібрали свідчення очевидців та переглянули записи з камер відеоспостереження, встановлених неподалік від місця події.


- Система «Безпечне місто», що впроваджена в обласному центрі, багатофункціональна. У першу чергу, це превентивний вплив: знаючи про наявність відеоспостереження, люди відмовляються від певних недобрих намірів та вчинків. А для поліцейських цінна можливість встановити осіб, причетних до правопорушень, як це було цього разу, - коментує начальник Житомирського відділу поліції Сергій Крошко.

Тож вже за годину правоохоронці розшукали причетного до пограбування, 39-річного житомирянина. Чоловік вже був раніше засуджений за низку майнових злочинів та незаконне зберігання наркотиків.

Нині у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) КК України, триває встановлення всіх обставин. Чоловікові може загрожувати штраф від 2000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 120 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешту на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 4 років.

- Водночас хотів би застерегти батьків: дитині на велосипеді, самокаті, роликах чи скейтборді не місце поблизу автошляху. Неповнолітній не має бути у громадських місцях без супроводу дорослих. Та й ґаджети у дітей навряд, чи мають бути найдорожчими. Недбале ставлення до їх збереження може призвести до неприємностей, - зауважив Сергій Крошко. – Тому навчайте дітей безпечній поведінці та відповідальному ставленню до власного майна, роз’яснюйте їм Правила дорожнього руху, демонструйте їх дотримання власним прикладом.

Житомирські новини