RSS
Четвер, 28 березня 2024, 23:32
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

Поліцейські Житомирщини за тиждень допомогли розшукати 14 підлітків

21.09.2020 15:03

Житомирські новини - У Баранівському районі у ніч із суботи на неділю шукали двох спритників, які від батьківського гніву ховалися у хаті-пустці. А на вокзалі у Житомирі правоохоронці знайшли двох подружок, які втекли зі своїх домівок, прихопивши гроші на розваги.

12 повідомлень про зникнення 14 неповнолітніх жителів області надійшли до територіальних підрозділів поліції у період з 14 по 20 вересня.

– Нині ми встановили місцеперебування усіх підлітків. Слід зазначити, п’ятеро із них уже не вперше залишали власні домівки. В їх родинах працюють поліцейські, - прокоментувала начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

20 вересня до поліції звернулися жителі Баранівського, Новоград-Волинського і Житомирського районів, повідомивши про зникнення 5-х дітей.

Жителька Баранівщини, зателефонувавши близько півночі на лінію «102», розповіла, що додому не повернулися її 10-річний син і 13-річний його товариш. Востаннє жінка бачила хлопців удень за господарськими приміщеннями домолодіння, де підлітки пробували розкурити цигарки. Відтак заявниця нагримала на них і наказала йти по домівкам. «Шкодники» втекли, однак до ночі на очі рідних так і не з’явились.

Особовий склад Баранівського відділення поліції було піднято по тривозі й із залученням кінолога невідкладно розпочались пошукові заходи. Рано-вранці обох неслухів виявили у селі в одній із хат-пусток, де хлопці безтурботно спали. Їх передали батькам, вказавши на сумлінніше виконання обов’язків з виховання дітей. З хлопчаками провели серйозну профілактичну бесіду.

Того ж дня до Житомирського районного відділення надійшло повідомлення про зникнення двох подружок віком 13 та 16 років, жительок с. Денишів. При перевірці з’ясувалось, що менша дівчинка забрала з дому певну суму грошей, а старша вже мала досвід подорожування без відома рідних.

Правоохоронці виявили дівчат наступного дня на автовокзалі у Житомирі. Обидві зізнались, що увесь минулий день гуляли містом, ночували ж у знайомих. Правоохоронці роз’яснили обом можливі негативні наслідки подібної поведінки і повернули юначок додому.

Ще одного 15-річного підлітка з Новоград-Волинського району, про зникнення якого у ніч із суботи на неділю повідомила його мати, поліцейські розшукали упродовж кількох годин. Виявилось, із самого ранку хлопець поїхав кататись на велосипеді і опинився у друзів у сусідньому селі. Там і залишився ночувати, «забувши» сказати про це матері.

Правоохоронці закликають дорослих не зволікати із повідомленнями про безвісне зникнення неповнолітніх дітей. Чим раніше ви заявите про такі випадки поліцейським, тим швидше буде встановлено місцеперебування розшукуваних. Намагайтесь більше говорити з власними дітьми про правила безпечної поведінки, повсякчас роз’яснюйте наслідки тих чи інших дій. Цікавтесь, де знаходяться і чим займаються ваші діти у той чи інший час доби. Потурбуйтесь, що у вас завжди був зв'язок із ними.

Житомирські новини