RSS
П'ятниця, 25 вересня 2020, 05:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького
Голова обласної ради Володимир Ширма занедужав на COVID-19. Про це очільник депутатського корпусу повідомив 14 вересня на Facebook-сторінці.
10 вересня поліцейські Житомирського відділу за участі спецпризначенців ГУНП припинили функціонування нелегального грального закладу, розташованого по вул. Театральній в обласному центрі. Триває досудове розслідування.
На сайті організації опубліковано відкритий лист до Президента щодо захисту конституційних прав громад, у якому йдеться:
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Троє малинчан працевлаштувалися після участі у громадських роботах

12.08.2020 15:31

Житомирські новини - В умовах дефіциту вакансій у сільській місцевості та гострої конкуренції на ринку праці все більшої ваги набувають громадські роботи та роботи тимчасового характеру.

Не рідко саме під час проведення таких робіт керівники підприємств, запрошують безробітних на постійну роботу. Прикладом є співпраця з ТОВ «Українка Агро», де 4 безробітних були працевлаштовані на роботи тимчасового характеру. Керівник підприємства Андрій Ріпенко – молодий та перспективний аграрій з чималим досвідом господарювання на землі, оцінивши найкращі сторони працівників, працевлаштував на постійне місце роботи трьох із них.

Представники Малинської міської філії під час робочої поїздки зустрілися з Андрієм Васильовичем, який працює на землях Любовицької та Українківської сільських рад, аби дізнатися про потреби у працівниках, умови праці на ланах та обговорити подальшу співпрацю.

Під час поїздки оглянули сільськогосподарські поля, де тривають роботи зі збору врожаю, і виконують її – в минулому безробітні, а сьогодні – комбайнери Олександр Степаненко та Руслан Радіонов. Працюють чоловіки у комфортних умовах з гарною заробітною платою.

Служба зайнятості й надалі продовжуватиме співпрацю у цьому напрямку, адже найближчі плани підприємця – розширити обробіток земель. Тільки шляхом плідної співпраці з урахуванням інтересів усіх сторін соціального партнерства можна досягти успіхів, а головне – допомогти людям отримати високооплачувану роботу.

Житомирські новини