RSS
Четвер, 18 квітня 2024, 21:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Троє малинчан працевлаштувалися після участі у громадських роботах

12.08.2020 15:31

Житомирські новини - В умовах дефіциту вакансій у сільській місцевості та гострої конкуренції на ринку праці все більшої ваги набувають громадські роботи та роботи тимчасового характеру.

Не рідко саме під час проведення таких робіт керівники підприємств, запрошують безробітних на постійну роботу. Прикладом є співпраця з ТОВ «Українка Агро», де 4 безробітних були працевлаштовані на роботи тимчасового характеру. Керівник підприємства Андрій Ріпенко – молодий та перспективний аграрій з чималим досвідом господарювання на землі, оцінивши найкращі сторони працівників, працевлаштував на постійне місце роботи трьох із них.

Представники Малинської міської філії під час робочої поїздки зустрілися з Андрієм Васильовичем, який працює на землях Любовицької та Українківської сільських рад, аби дізнатися про потреби у працівниках, умови праці на ланах та обговорити подальшу співпрацю.

Під час поїздки оглянули сільськогосподарські поля, де тривають роботи зі збору врожаю, і виконують її – в минулому безробітні, а сьогодні – комбайнери Олександр Степаненко та Руслан Радіонов. Працюють чоловіки у комфортних умовах з гарною заробітною платою.

Служба зайнятості й надалі продовжуватиме співпрацю у цьому напрямку, адже найближчі плани підприємця – розширити обробіток земель. Тільки шляхом плідної співпраці з урахуванням інтересів усіх сторін соціального партнерства можна досягти успіхів, а головне – допомогти людям отримати високооплачувану роботу.

Житомирські новини