RSS
П'ятниця, 14 серпня 2020, 11:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
іменинники

Кропачов Дмитро Ігорович - Житомирська область, Україна. Політик, депутат, керівник

Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Упродовж минулого тижня на Житомирщині проведено 1063 перевірки дотримання протиепідемічних вимог

02.07.2020 10:32

Житомирські новини - З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на підконтрольних об’єктах області посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства та дотримання протиепідемічних вимог. Починаючи з 27 червня рейдові перевірки проводились із залученням представників Національної поліції.

Загалом спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області протягом минулого тижня проведено 1063 перевірки суб’єктів господарювання, порушення виявлено у 30% випадків.

Так, моніторинговими перевірками охоплено 32 агропродовольчі ринки області, порушення виявлені на 14 ринках. Типовими порушеннями на агропродовольчих ринках є:

наявність поряд із ринками стихійної торгівлі;

не дотримання нормативної дистанції між відвідувачами та відповідно не дотримання кількості відвідувачів на нормативну торгову площу;
не дотримання персоналом та відвідувачами маскового режиму.

За виявлені порушення складено 3 протоколи про адмінправопорушення по ст.42 КУпАП, надано 2 приписи та 7 попереджувальних листів із пропозиціями щодо усунення виявлених порушень чинного законодавства.

Спеціалісти управління протягом 22-28.06.2020 року проведено 200 перевірок закладів громадського харчування, порушення виявлені на 84 об’єктах (42%). Найбільш поширеними порушеннями в закладах громадського харчування є:

відсутність дезінфікуючих засобів для проведення вологого прибирання приміщень закладів та поверхонь, місць, предметів найбільшого контакту персоналу та відвідувачів, неякісне проведення прибирання;
відсутність або недостатня забезпеченість персоналу засобами індивідуального захисту та невикористання персоналом всіх необхідних засобів індивідуального захисту при їх наявності;
допуск у заклади відвідувачів без засобів індивідуального захисту;
не дотримання дистанції між відвідувачами в черзі для обслуговування та між обідніми столами для відвідувачів закладів;
відсутність маркування про дотримання дистанції біля входу в заклад;
використання багаторазових меню, які не піддаються знезараженню;
використання закладом багаторазового посуду при відсутності умов для якісного його миття (відсутність посудомийних ванн).

За виявлені порушення керівникам закладів надано 75 приписів та попереджувальних листів із пропозиціями щодо усунення виявлених порушень чинного законодавства, підготовлено 14 інформацій до органів місцевого самоврядування, складено 33 протоколи про адмінправопорушення по ст.42 КУпАП.

Також спеціалісти Головного управління здійснили 633 перевірки підприємств продовольчої та непродовольчої торгівлі, порушення виявлені на 182 об’єктах (29%). За виявлені порушення керівникам закладів надано 141 припис та попереджувальний лист із пропозиціями щодо усунення виявлених порушень чинного законодавства, складено 57 протоколів про адмінправопорушення по ст.42 КУпАП

Житомирські новини