RSS
Четвер, 28 березня 2024, 16:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Житомирян попереджають про шахраїв

11.08.2020 11:06

Житомирські новини - Упродовж кількох останніх днів поліцейські області зареєстрували 4 випадки шахрайств. Загальна сума завданих полісянам збитків склала понад 30 тисяч гривень та 6 тисяч доларів США. Нині у рамках досудових розслідувань поліцейські встановлюють осіб, причетних до правопорушень. Разом з тим правоохоронці закликають жителів області дбати про безпеку власних фінансових операцій.

До Житомирського відділу поліції звернулась 24-річна жителька обласного центру із повідомленням про ошуканство, пов’язане з орендою житла. Заявниця розповіла, що кілька днів тому, знайшовши на одному з сайтів оголошення, яке її зацікавило, вона здійснила переказ майже 6 тисяч гривень на вказаний «власником житла» рахунок. Згодом з’ясувала, що її ошукали, і угода про оренду квартири виявилася несправжньою.

10 серпня до Андрушівського відділення поліції надійшло повідомлення від 54-річного місцевого жителя про втрату коштів через необачну «покупку» автомобіля. Поліцейські з’ясували, що чоловік знайшов оголошення про продаж транспортного засобу за зниженою ціною на одному із сайтів у мережі Інтернет. Відтак зв’язався із продавцем та домовився про купівлю. Він зробив перерахунок на понад 24,5 тисячі гривень та приїхав до м. Києва на обумовлене місце, де нібито й мала відбутися передача іномарки. Втім, на місці зустрічі не знайшов ні продавця, ні автомобіля.

Коростенська пенсіонерка, повіривши незнайомцю, який назвався лікарем обласного медзакладу, віддала так званому кур’єру всі свої заощадження – 6 тисяч доларів США та 1 тисячу гривень. Жінка вважала, що таким чином допомагає рятувати життя своєму синові, який потрапив у ДТП.

Ще одне шахрайство зареєстрували поліцейські у м. Житомирі. 10 серпня 40-річний киянин, який перебував у справах в обласному центрі, повірив телефонному повідомленню «працівника банку» та у результаті здійснив переказ коштів на невідомі рахунки через кілька місцевих терміналів. Загалом чоловік втратив 20 тисяч гривень.

Нині у рамках розпочатих кримінальних проваджень за ст. 190 (Шахрайство) КК України поліцейські встановлюють осіб, причетних до вказаних злодіянь. Разом з тим правоохоронці закликають громадян бути обачними у фінансових питаннях.

Житомирські новини