RSS
Субота, 20 квітня 2024, 07:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Понад 600 пар з Житомирської області лікували безпліддя у медичному центрі «Мати та дитина»

20.03.2015 14:13

Житомирські новини - 19 березня, в конференц-залі готелю «Рейкарц» відбулась прес-конференція на тему «Щаслива сім’я, в якій є дитя».  Генеральний директор мережі центрів «Мати та дитина» Наталія Данкович та репродуктолог медичного центру Лариса Ковалевська розповіли про проблему безпліддя, його лікування та збереження репродуктивного здоров’я.

Подібний захід вже вчетверте відбувся в Житомирі.

«Я думаю, що це необхідно нашій державі, це працює в плані додаткового профілактичного огляду пацієнтів,  а також виявлення на ранніх стадіях і можливого консервативного лікування безпліддя. У минулому році за допомогою до нас звернулось 611 пар з Житомирщини – це правильно. Я, як лікар, бачу необхідність в тому, щоб населення було повністю проінформовано про можливості сьогодення, тому що неможливих варіантів не народити дитину не існує», - поділилася Наталія Данкович.

У клініці «Мати та дитина» активно обстежують і виявляють жіночі та чоловічі чинники, у випадку неможливості самостійно виносити дитину лікарі центру використовують найновітніші технології, при тому, що вартістьпослуг залишилась такою, яка була в минулому році. 30% з понад 600 пар жителів Житомирської області, що звернулись до медичного центру вже пройшли програму, з них 25% народили дитину.

Лікарі клініки відмічають сумну статистику – середній вік жінок, які звертаються з проблемами репродуктивного здоров’я, зменшився з 26 до 23 років і 12-15% молодих людей до 30 років вже безплідні. Тому Наталія та Лариса закликали жінок не тягнути до останнього з вагітністю, оскільки як спеціалістам, так і самій жінці складає менше проблем мати здорову дитину.

За словами Лариси Ковалевської, дитина в кожну родину повинна прийти здоровою, саме цьому сприяє медичний центр «Мати та дитина».

Наталія Данкович пишається командною роботою всієї клініки, тому що якщо пацієнт звертається до них - з ним працює, як мінімум, 20 спеціалістів. Також у клініці є консиліум, де комплексно підходять до обстеження пацієнтів, за рахунок цього лікарі добиваються прекрасних результатів лікування безпліддя.

Житомирські новини