RSS
П'ятниця, 12 грудня 2025, 19:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У Житомирі проходять інформаційні зустрічі, присвячені обговоренню проєкту бюджету громади на 2026 рік. Представники різних сфер мають можливість дізнатися про ключові пріоритети міста на наступний рік та особливості розподілу коштів. Чергова презентація була зосереджена на галузях освіти, культури, спорту та соціального захисту. На зустріч запросили керівників ліцеїв і дошкільних закладів, працівників бібліотек, мистецьких шкіл, клубних установ, центрів дозвілля, закладів культури та спортивних шкіл громади.
08 грудня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у XLII Генеральній асамблеї НОК України, під час якої було підбито підсумки роботи за 2025 рік та визначено ключові завдання на наступний період.
Сьогодні, 05 грудня, у Міжнародний день волонтера в Житомирі відбулися урочистості з нагоди вшанування волонтерів Житомирської області.
Сьогодні, 01 грудня, на Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам, які віддали своє життя за нашу свободу, державу та майбутнє. У заході взяли участь начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його заступник з питань взаємодії з правоохоронними орнганами Олександр Федько.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Новини

12:38 20.05.2022
У м. Чуднові поліцейські сектору реагування місцевого відділення поліції під час поверхневої перевірки виявили згорток з рослинною сировиною у 17-річного жителя громади.
12:10 20.05.2022
У вказаних випадках були відкриті кримінальні провадження, у рамках яких триває з’ясування обставин і призначені необхідні експертні дослідження.
11:48 20.05.2022
Наразі остаточні обставини даних надзвичайних подій встановлюються фахівцями.
21:13 19.05.2022
Громада с. Курне Пулинського району приєдналась до Православної Церкви України
13:23 19.05.2022
Правоохоронці встановили особу правопорушника. Ним виявився неодноразово судимий 43-річний мешканець Житомира, який наразі проживає у Тернополі. Крадені речі у нього вилучили.
12:06 19.05.2022
Слідством установлено, що злочин стосовно дворічного сина у січні цього року скоїла 45-річна жителька міста Коростишева.
11:22 19.05.2022
За вказаними адресами та прилеглими будинками можливе призупинення водопостачання. Відновлення водопостачання після завершення робіт.
11:02 19.05.2022
Викриття протиправної діяльності відбувалося у взаємодії поліцейських зі співробітниками УСБУ області за процесуального керівництва Коростишівської окружної прокуратури.
22:50 18.05.2022
До складу єпархії вирішили увійти представники громади святителя Миколая с. Гульськ Новоград-Волинського району та громади великомученика Георгія с. Нова Василівка Житомирського району.
16:52 18.05.2022
Інспектори сектору реагування патрульної поліції зупинили на вулиці вантажівку, водій якої порушив Правила дорожнього руху. 
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1165 11661167 
...
 1863 1864 наступна→