RSS
Середа, 15 січня 2025, 01:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...
Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи 11.11.2024 - 10:13

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційних шкіл Володимира Страшка, 27 із 30 учнів залишають Україну, і більшість із них, ймовірно, назавжди. І якщо раніше намір продовжити навчання за кордоном здебільшого висловлювали батьки хлопців-старшокласників на тлі чуток про можливе зниження мобілізаційного віку, то зараз йдеться про школярів обох статей та будь-якого віку. Як повідомлялося раніше, напередодні нового навчального року з України виїхали 300 тисяч школярів. Одночасно з цим спостерігається ще одна тривожна тенденція. Дедалі частіше діти, що виїхали з країни 1-2 роки тому, відмовляються від здобуття української освіти в дистанційному форматі, бо їхні батьки не планують повертатися на Батьківщину. Не бачачи перспектив в Україні, наші співвітчизники вважають за краще влаштуватися на тривалий термін в іншій країні, повністю асимілюючись у місцеве суспільство.

    Можна сміливо констатувати, що абсолютна більшість молоді не хоче пов'язувати своє майбутнє з Україною. Експерти б'ють на сполох: масовий відтік дітей погіршує і так близьку до катастрофи демографічну ситуацію в країні. Населення України стрімко скорочується на тлі тривалої війни та зростаючої невизначеності. Рекордна міграція за кордон, висока смертність на фронті, безпрецедентно низька народжуваність - все це може призвести до незворотних для нації та країни наслідків.

    Нещодавно Кабінет міністрів схвалив Стратегію демографічного розвитку України, згідно з прогнозами якої до 2051 року населення може скоротитися з 35,8 млн (станом на липень 2024 р.) до 25,2 млн осіб. Цікаво те, що окремо в документі зазначено проблематичність точного прогнозування через "багатоваріантність сценаріїв перебігу воєнних подій". Тобто в ОП проблему чудово усвідомлюють, але підтверджують свій намір продовжувати війну та акумулювати всі необхідні для цього ресурси навіть попри те, що такий курс веде країну до демографічного колапсу. Все нібито для боротьби за існування держави. Але виникає питання: чи може країна взагалі мати майбутнє без людей?

Житомирські новини