RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 11:31
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК 01.29.2024 - 20:22

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як чоловіків виловлюють на вулицях та в лікарнях, як повістки вручають людям похилого віку та інвалідам. Із нас роблять якихось цапів-відбувайлів, звинувачуючи в усіх смертних гріхах. Але чи замислювалися ви коли-небудь, що така радикальна мобілізаційна кампанія - це лише наслідок того, що відбувається в українському суспільстві та зокрема на фронті?


У співробітників ТЦК немає мети поламати людям життя та всіх відправити на фарш. Ми не всесвітнє зло, ми просто виконуємо завдання, які нам спускають у тому обсязі, в якому це необхідно для забезпечення боєздатності армії. А ця боєздатність зараз фактично висить на волосині. І військкоми не винні в тому, що лави ЗСУ постійно рідшають через втрати та дезертирство, а нові потенційні бійці просто не хочуть служити. Ми ж працюємо у тісному контакті з частинами й тому уявляємо, яка там ситуація. За останні півроку як ніколи гостро постала проблема дезертирів. Люди всіма правдами і неправдами тікають з передової, множаться випадки самострілу, процвітає хабарництво у частинах, всілякі схеми щодо оформлення фіктивної інвалідності в госпіталях, хтось просто дезертирує та потім нелегально перетинає кордон. Ми ледве встигаємо набрати планову кількість мобілізованих, а нам уже надходить новий запит на ще більше людей. Причому передову залишають не тільки вчорашні призовники, а й досвідчені бійці, які воювали з початку вторгнення. З новоприбулими просто нема кому працювати, нема кому виховувати у них дух бойового братерства та розуміння власної відповідальності за країну та її майбутнє. Недивно, що в результаті ми наштовхуємося на таку шалену протидію з боку мобілізованих: люди не розуміють, навіщо вони тут, не бачать жодних перспектив - лише тотальний роздрай та неорганізованість.


Тож не треба вішати всіх собак на співробітників ТЦК. Запитайте краще у військового командування, чому у військах зараз такі убогі умови, спитайте командирів та керівництво госпіталів, чому вони розвели таку корупцію. І тоді питань до військкомів просто не залишиться.

Житомирські новини