RSS
П'ятниця, 1 грудня 2023, 20:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Головне управління Нацполіції Житомирщини оголошує творчий конкурс

03.05.2023 13:14

Житомирські новини - Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв.

 

Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.

 

Не нехтують шахраї нічим, відтак війна стала дієвим інструментом впливу на людську свідомість. І в той час, коли одні готові віддати все задля перемоги, інші готові піти на крайнощі – заволодіти чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою.

 

З метою запобігання цим правопорушенням, інформування населення про різновиди онлайн-шахрайств та захисту від них Головне управління Національної поліції України в Житомирській області оголошує конкурс «#Stopшахрайство» серед студентів вищих навчальних закладів Житомирщини.

 

До участі в конкурсі запрошуються усі охочі. Кількість учасників конкурсу не обмежується.

 

Умови конкурсу:

 

Тематика матеріалів учасників має бути спрямована на висвітлення різновидів шахрайств та боротьби з ними. Учасник самостійно обирає одну із запропонованих нижче тем та видів шахрайств, або пропонує свою.

 

Види шахрайств:

 

– інтернет-покупки та продаж товарів, послуг (пропозиції роботи, оренди житла тощо);

 

– дзвінки від псевдопрацівників банку, поліції або інших установ (з інформуванням про блокування рахунків, карток і т.д.);

 

– збір коштів нібито від імені волонтерів для ЗСУ або поранених захисників, чи тяжко хворих, у тому числі дітей;

 

– телефонні повідомлення про нібито проблеми з рідними (ДТП, раптові хвороби, викуп з полону і т. д.);

 

– фішингові шахрайства;

 

– прохання про фінансову допомогу у друзів з соцмереж чи інтернет-знайомих через стороннє втручання в акаунти користувачів (злам сторінки).

 

Вимоги до матеріалів:

 

– соціальний відеоролик (використання відеографіки, інтерв’ю, фото та відеоматеріалів);

 

– хронометраж від 30 до 120 секунд;

 

– до кожного матеріалу обов’язково додаються відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, навчальний заклад, курс, група).

 

Матеріали подаються на електронну пошту відділу комунікації ГУНП в Житомирській області ztcgzumvs@ukr.net до 12 травня 2023 року. Журі розглядає подані до участі в конкурсі роботи та визначає переможців у номінаціях І, ІІ, ІІІ місця. Також можливе створення додаткових номінацій.

 

Найкращі роботи з-поміж наданих на конкурс будуть розміщені на офіційному вебсайті та на офіційних сторінках ГУНП в Житомирській області та направлені до інших мас-медіа із зазначенням авторства.

 

Переможці будуть нагороджені за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації.

 

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Житомирські новини