RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 11:32
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Великобританія готова і надалі надавати Україні дуже практичну допомогу

01.03.2024 22:13

Ключові напрямки посилення співпраці між Україною та Великою Британією були темою зустрічі між Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економіки України Юлією Свириденко з державним секретарем у закордонних справах Великої Британії Девідом Камероном в Лондоні.

«Першими підписали Угоду про безпекове співробітництво з Україною. Підтримують наше військо, підтримують нашу економіку. Стали рушієм, завдяки якому ми запустили страхування суден у Чорному морі від воєнних ризиків. Україна вдячна за лідерство, яке проявляє уряд Великої Британії та кожен окремий громадянин країни в підтримці стійкості України», — сказала Юлія Свириденко.

Як зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України, наша держава поставила собі за мету цього року стати більш економічно самодостатньою. Для досягнення цієї мети Уряд працює над розширенням експортних можливостей, зокрема посиленням несировинного експорту, зміцненням енергетичного сектору, створенням спільних оборонних підприємств, підтримкою українських виробників, спрямуванням конфіскованих російських активів на підтримку відновлення України.

«Сьогодні Міністр запевнив нас, що Великобританія готова і надалі надавати Україні дуже практичну допомогу», — сказала Юлія Свириденко.

Так, вже досягнуто домовленості про розширення механізму страхування суден UNITY. Велика Британія також надалі підтримуватиме нашу оборону, включно з виробництвом та постачанням безпілотників для українських військових. Сполучене Королівство виділило £200 мільйонів на ці потреби. Також партнери готові надати свою експертизу для підвищення ефективності приватизації в Україні. Для України це означає можливість залучити додаткові інвестиції в країну та перетворити збиткові підприємства у бізнес, який дає державі додаткові надходження і роботу для українців.

Житомирські новини
Теги: