RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 15:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!  02.03.2024 - 22:31

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, які віддали свої життя заради правди. Однак, все більше в ЗМІ з’являється замовних матеріалів, а також – перекручувань та маніпуляцій заради «хайпу». На жаль, такі випадки компрометують професію, представники якої покликані бути совістю нації.

Особливо, засилля неправдивої інформації заради меркантильних інтересів стало суттєво відчуватися з активним розвитком Інтернет-ЗМІ. Адже, якщо за написане в газеті чи сказане в ефірі телеканалу, ти можеш подати до суду, то на численні Інтернет-сайти немає жодної управи. Адже ця сфера не врегульована на законодавчому рівні в нашій країні. І різноманітні сайти – це часто такі собі хмаринки, які просто висять у повітрі, не мають жодної реєстрації. Тобто претензію щодо наклепу чи відвертої брехні просто ні до кого пред’явити.

Таким чином українцям зі сторінок численних сайтів, telegram-каналів часто подається дезінформація, з якою поки що боротися досить складно. Як сказав класик, з появою Інтернету слово отримали ті, хто слово отримувати не мав би, та й сказати їм нічого.

На жаль, ряд ЗМІ неправильно сприйняли і подали мету нашого з колегами законопроекту 10453 про посилення кримінальної відповідальності за перетин кордону з метою ухилення від мобілізації. А окремі видання подали відверто перекручену інформацію. Виникає відчуття, що поважні всеукраїнські видання підтримують не армію, а тих, хто намагається від неї "відкосити".

Головною метою цього закопроекту є намагання допомогти нашим Захисникам відчувати себе більш вмотивованими щодо справедливості та підтримки, оскільки громадянський обов'язок для усіх рівний. І та ситуація з ухилянтами, масовим незаконним перетином кордону, яка нині є, потребує термінового вирішення. Адже маємо вже чималу кількість проваджень щодо зловживань воєнкомів. Де посадовці ТЦК взяли яхти, палаци, дорогі іномарки? А чи можливо підрахувати, скільки заробили ті, хто допомагав втікачам масово перетинати кордон?! Тож поданий нами законопроект – це намагання вдосконалення відповідного законодавства, аби навести нарешті порядок у цій сфері.

Водночас, ми з колегами наголошуємо на можливості звільнення від кримінальної відповідальності для тих громадян, які повернуться на територію України впродовж шести місяців з моменту незаконного перетину кордону та зроблять добровільну заяву про факт скоєння злочину.

Тож, з метою запобігання подальших маніпуляцій та поширення необґрунтованих звинувачень народних депутатів збоку ЗМІ та громадськості, публікую фотоскріни поданого законопроекту. Читайте, аналізуйте, ставте питання - завжди готовий до конструктивного діалогу.

1

2

3

4

5

Житомирські новини