RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 09:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!  02.03.2024 - 22:31

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, які віддали свої життя заради правди. Однак, все більше в ЗМІ з’являється замовних матеріалів, а також – перекручувань та маніпуляцій заради «хайпу». На жаль, такі випадки компрометують професію, представники якої покликані бути совістю нації.

Особливо, засилля неправдивої інформації заради меркантильних інтересів стало суттєво відчуватися з активним розвитком Інтернет-ЗМІ. Адже, якщо за написане в газеті чи сказане в ефірі телеканалу, ти можеш подати до суду, то на численні Інтернет-сайти немає жодної управи. Адже ця сфера не врегульована на законодавчому рівні в нашій країні. І різноманітні сайти – це часто такі собі хмаринки, які просто висять у повітрі, не мають жодної реєстрації. Тобто претензію щодо наклепу чи відвертої брехні просто ні до кого пред’явити.

Таким чином українцям зі сторінок численних сайтів, telegram-каналів часто подається дезінформація, з якою поки що боротися досить складно. Як сказав класик, з появою Інтернету слово отримали ті, хто слово отримувати не мав би, та й сказати їм нічого.

На жаль, ряд ЗМІ неправильно сприйняли і подали мету нашого з колегами законопроекту 10453 про посилення кримінальної відповідальності за перетин кордону з метою ухилення від мобілізації. А окремі видання подали відверто перекручену інформацію. Виникає відчуття, що поважні всеукраїнські видання підтримують не армію, а тих, хто намагається від неї "відкосити".

Головною метою цього закопроекту є намагання допомогти нашим Захисникам відчувати себе більш вмотивованими щодо справедливості та підтримки, оскільки громадянський обов'язок для усіх рівний. І та ситуація з ухилянтами, масовим незаконним перетином кордону, яка нині є, потребує термінового вирішення. Адже маємо вже чималу кількість проваджень щодо зловживань воєнкомів. Де посадовці ТЦК взяли яхти, палаци, дорогі іномарки? А чи можливо підрахувати, скільки заробили ті, хто допомагав втікачам масово перетинати кордон?! Тож поданий нами законопроект – це намагання вдосконалення відповідного законодавства, аби навести нарешті порядок у цій сфері.

Водночас, ми з колегами наголошуємо на можливості звільнення від кримінальної відповідальності для тих громадян, які повернуться на територію України впродовж шести місяців з моменту незаконного перетину кордону та зроблять добровільну заяву про факт скоєння злочину.

Тож, з метою запобігання подальших маніпуляцій та поширення необґрунтованих звинувачень народних депутатів збоку ЗМІ та громадськості, публікую фотоскріни поданого законопроекту. Читайте, аналізуйте, ставте питання - завжди готовий до конструктивного діалогу.

1

2

3

4

5

Житомирські новини