RSS
Четвер, 29 січня 2026, 16:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком, першим заступником начальника Департаменту патрульної поліції Олексієм Білошицьким та керівником Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Олександром Ковтуном представили особовому складу нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області — Артура Шкроба.
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
іменинники

Нікітчук Ігор Валерійович - Житомирська область,начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Новини

17:39 18.09.2025
У Молодіжному просторі «Ko_Laba» відбувся захід у межах Європейського тижня мобільності – щорічної ініціативи Європейської Комісії, спрямованої на популяризацію сталої мобільності, безпечного пересування та екологічно дружнього транспорту.
17:35 18.09.2025
Під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського відбулася нарада з питань розміщення та підтримки внутрішньо переміщених осіб. У заході взяли участь представники структурних підрозділів ОВА, керівники районних військових адміністрацій, територіальних громад, а також відповідальні за функціонування місць тимчасового проживання ВПО.
16:29 18.09.2025
20-річний житель міста Малин у 2023 році, порушуючи громадський порядок безпричинно чіплявся до незнайомої компанії людей та з хуліганських спонукань кулаком розбив заднє скло автомобіля. Вартість матеріального збитку для потерпілого склала 4400 грн.
16:25 18.09.2025
Під головуванням заступника начальника ОВА Костянтина Лопушанського відбулося засідання обласної координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.
15:28 18.09.2025
Подія сталася вночі 7 вересня в селищі Мирополі Житомирського району. Водій легковика ВАЗ хабарем у 20 тисяч гривень намагався відкупитися від покарання за керування автомобілем у стані сп’яніння. Тепер, окрім адміністративної, йому загрожує ще й кримінальна відповідальність.
15:20 18.09.2025
В рамках реалізації проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» відбувся візит представників Долинської сільської територіальної громади Запорізької області до Райгородоцької громади на Житомирщині.
15:06 18.09.2025
У Попільнянській громаді правоохоронці провели обшук за місцем проживання 39-річного чоловіка, якого запідозрили у вирощуванні нарковмісних рослин. А  радомишльські поліцейські, проводячи профілактичні заходи, викрили в наркозлочині 42-річного жителя Городоцької громади. Нині розпочаті досудові розслідування.
13:29 18.09.2025
Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 11 вересня у м. Звягелі. У результаті загинув один чоловік, ще 27 людей отримали травми різного ступеню тяжкості.
13:23 18.09.2025
Упродовж 2025 року Житомирською обласною військовою адміністрацією проведено масштабну роботу з організації оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Попри складну безпекову ситуацію в країні та запроваджений воєнний стан, завдяки чітко скоординованим діям вдалося забезпечити реалізацію Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, оздоровлення та відпочинку дітей, запобігання домашньому насильству та торгівлі людьми на 2025 рік, затвердженої розпорядженням Житомирської обласної військової адміністрації від 17.10.2024 № 811.
13:18 18.09.2025
Наразі тривають роботи від вулиці Ціолковського до вулиці Селецької. Ліва сторона від Прозорого офісу від Ціолковського до вул. Огієнка майже завершена на 90%: тут облаштовано більшість тактильної плитки, залишилося ще понизити бордюри. По правій стороні — покриття знято на 99% по всій ділянці і наразі готують основу під асфальт. Після укладки асфальту будуть облаштовувати тактильну плитку.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 185 186187 
...
 1927 1928 наступна→