RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

У Бердичеві демобілізували близько тисячі артилеристів. ФОТО

09.03.2015 19:21

9 березня в 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді відбулися урочистості з нагоди демобілізації військовослужбовців, що були призвані під час першої хвилі мобілізації.

Майже всі демобілізовані виконували військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції. Командир бригади полковник Андрій Маліновський подякував усім чоловікам за якісне виконання бойового завдання.

«Сьогодні звільняється в запас майже тисяча військовослужбовців, які сумлінно виконували свій службовий обов’язок  у всіх гарячих точках Сходу нашої країни. Ви стали щитом та закрили від ворога нашу Батьківщину. Я дуже вдячний вам, адже за цей рік ми всі стали однією сім’єю – сім’єю 26-ї Бердичівської артилерійської бригади», - сказав полковник Андрій Маліновський.

Подякувати хлопцям прийшли бердичівляни  та представники влади. Секретар бердичівської міської ради Василь Толочко та народний депутат Олександр Ревега, вручили кращим військовослужбовцям відзнаки «Честь і слава Бердичева».

Хлопці ж після року в лавах Збройних Сил України не втрачають віри у завтрашній день.

«Повертатись на роботу, мабуть, трошки незвично буде, але згадається. Також чекаю поповнення в сім’ї, тож сподіваюся, що скоро все закінчиться і можна буде спокійно, під мирним небом, ростити сина чи доньку», - розповідає демобілізований Максим.

Житомирські новини