RSS
Субота, 25 квітня 2026, 02:01
Суспільно-інформаційний ресурс громади
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
На Житомирщині відбулися пам’ятні заходи до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС — події, яка назавжди змінила хід історії та стала символом мужності й самопожертви. У ці дні громада області об’єдналася, щоб вшанувати тих, хто першим став на захист світу від невидимої небезпеки.
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Новини Житомира

12:10 07.01.2020
Водночас правоохоронці дізнались про доставляння у лікарню обласного центру ще одного юнака з тими ж симптомами.
12:32 29.12.2019
Увечері 25 грудня працівники поліції охорони, прибувши за тривожним сигналом, затримали у приватному будинку стороннього чоловіка. Нині триває перевірка усіх обставин події.
23:07 26.12.2019
Під процесуальним керівництвом Житомирської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у семи кримінальних провадженнях за за ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).
10:08 21.12.2019
То ж правоохоронці застерігають громадян: будьте обережними - у своїх намірах шахраї можуть вдаватися до різноманітних та добре продуманих схем.
16:52 19.12.2019
Про основні завдання цивільного захисту Житомирської міської обיִєднаної територіальної громади на 2020 рік
22:36 15.12.2019
14 грудня о 01:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в квартирі п’ятиповерхового житлового будинку в м. Житомир. 
15:50 13.12.2019
Ще до прибуття підрозділу ДСНС він самостійно розпочав гасити пожежу порошковим вогнегасником, чим запобіг подальшому поширенню займання по салону.
10:10 12.12.2019
За ініціативи Житомирської міської ради до новорічних свят учні молодших класів житомирських шкіл отримають солодкі новорічні подарунки.
12:25 11.12.2019
У рамках досудового розслідування, що триває за вказаним фактом, поліцейські з’ясовують походження психотропної речовини та усіх осіб, причетних до імовірного її розповсюдження.
11:59 10.12.2019
У програмі дійства флешмоби «Долоньки проти насильства» та «#ДійПротиНасильства», правові консультації, виставка малюнків, виступи творчих колективів, тематичні презенти та багато іншого.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 273 274275 
...
 369 370 наступна→