RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 06:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Податківці зустрілись з головами об'єднаних територіальних громад Бердичівщини

06.11.2018 10:38

Житомирські новини - Днями в Бердичівській ОДПІ відбулась семінар-нарада представників фіскальної служби області з головами об'єднаних територіальних громад Бердичівського, Андрушівського, Попільнянського, Ружинскького, Любарського, Чуднівського районів. На території цих районів створено вже 8 ОТГ, та у перспективі планується ще створення 17 ОТГ. Темою такої зустрічі було обговорення проблем та перспектив зміцнення податкової бази місцевих бюджетів в умовах реалізації реформи місцевого самоврядування.

"Надзвичайно вагомим завжди був і є внесок фіскальної служби у наповнення місцевих бюджетів.

Зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України у напрямі бюджетної децентралізації розширили права місцевих органів влади та надали їм бюджетну самостійність, розширили джерела наповнення місцевих бюджетів та окреслили базу фінансових ресурсів.

Сьогодні важливо спрямувати кошти, зібрані у вигляді податків і зборів, безпосередньо місцевим громадам та створити умови, при яких громади зможуть самостійно заробляти кошти для свого розвитку." - звернулась до керівників ОТГ заступник начальника Головного управління ДФС у Житомирській області Катерина Риженкова.

За її словами, до вагомого джерела доходів громади, окрім майнових податків належить і податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Окремим питанням на заході обговорили шляхи та заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці.

Результатом конструктивного діалогу семінар-наради стало прийняття рішення щодо створення робочих груп, які сприятимуть розширенню бази оподаткування з наповнення бюджетів територіальних громад.

Головним управління ГУ ДФС у Житомирській області і надалі планується проведення спільних заходів із органами місцевого самоврядування по всій Житомирській області.

Житомирські новини