RSS
Четвер, 30 березня 2023, 20:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом.
В Україні триває набір до Гвардії наступу, яка у складі Сил оборони звільнятиме окуповані території країни.
У газорозподільні компанії АТ «Житомиргаз» нагадують - сплачувати послугу розподілу газу потрібно до 20 числа місяця, в якому її отримуєте, тобто за березень до 20 березня.
«Був на нараді з начальником ОВА Віталій Бунечко та головою НЕК «Укренерго» - NPC Ukrenergo Володимиром Кудрицьким.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Опалення у будинку — головна складова для створення комфортних умов для проживання. Наприкінці опалювального сезону варто підсумувати витрати та розглянути можливі варіанти економії у майбутньому. Саме період від закінчення поточного опалювального сезону та до початку нового — найкращий для підготовки.
Відсьогодні добровольці можуть звертатися в Центр адмінпослуг в Баранівській громаді щоб записатися до лав “Гвардії наступу”. Ще одна точка збору добровольців дозволить створити максимально сприятливі умови для того, аби охочі могли потрапити до лав «Гвардії наступу», отримати максимальну інформаційну підтримку та записатися до бригад, які їх зацікавили. У холі облаштовані місця, де кожен доброволець може дізнатися потрібну інформацію відповідно до своїх уподобань. Фахівці ЦНАПу також допомагають у консультаціях та скеровують відвідувачів, котрі цікавляться службою в «Гвардії наступу».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства? 07.15.2019 - 19:14

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного громадянства. Якщо двома словами, то людина, народжена у нашій країні або громадянином-кою України за її межами, стає виключно громадянином України зі своїми правами та обов’язками як перед державою, так і перед її народом.

Втім, оскільки для Європи явище множинного громадянства вже давно стало звичним (а ми вважаємо себе країною європейською), то питання «корегування» нашої Конституції у цій частині періодично піднімається.

Ще багато років тому експерти і аналітики попереджали про виклики і загрози, які несе для нас інститут множинного громадянства. То зменшилися чи, навпаки, погіршилися ці ризики? Особливо зараз, коли ми фактично перебуваємо у стані війни? Як може цією ситуацією скористатися сусід-агресор?

Відповідь для нас, на жаль, негативна – набуття лояльності до іншої країни разом із одержанням її паспорта (а фактично це присяга на вірність іншій державі) може стати небезпечним явищем для Української держави.

Бо якщо до нового паспорта добавити агресивну проросійську позицію, ми одержимо власноруч породжені і «розмножені» сепаратистські настрої в суспільстві, що можуть стати першим кроком до федералізації країни. А там і до порушення цілісності та недоторканності України недалеко.

Варіантів цього – декілька:

Перше – це застосування противником «референдумної демократії», як це було зроблено для окупації частини Криму і Донбасу та наступного формування на цих територіях квазідержавних, нелегітимних утворень.

Друге це загроза вторгнення військ іншої держави під приводом захисту інтересів громадян своєї країни.

Третє – вимога держави-агресора щодо формування територіальних автономій у місцях компактного проживання певної частини його громадян.

Тож у результаті ми, громадяни України, маємо реальні шанси залишити своїм дітям у спадок не цілісну державу, а всього лише розбите корито…

І наостанок залишається лише побажати, щоб та гордість за Українську державу і трепетне ставлення до українського громадянства, які останнім часом кардинально змінили свою полярність, якнайшвидше знову зайняли належне їм місце у наших серцях і душах.

Житомирські новини