RSS
Субота, 16 травня 2026, 17:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні з російського полону повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап обміну 1000 на 1000.
8 травня у Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Представники обласної та міської влади, військовослужбовці, ветерани, громадськість і родини загиблих Захисників України вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни та сучасної російсько-української війни.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів нараду з головами територіальних громад Житомирщини, під час якої обговорили актуальні питання життєдіяльності громад в умовах воєнного стану, забезпечення стабільної роботи критичної інфраструктури та координацію спільних дій у ключових напрямках.
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

У Коростенському районі стартував районний етап шкільних ліг

13.02.2026 12:22

У Коростенському районі відбулося відкриття третього, районного етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти 2025–2026 навчального року. До події долучилися представники Управління масового спорту у Житомирській області. Сезон проходить під гаслом «Разом переможемо» — як символ єдності, витримки та командної сили.

Районний етап відкрили волейбольні змагання, у яких взяли участь 19 команд юнаків і дівчат 5–9 класів. Турнір продемонстрував високий рівень підготовки учасників, їхню наполегливість, взаємопідтримку та справжній командний характер.

Попереду — змагання з масового футболу, баскетбол, баскетболу 3х3, гандболу та мінігандболу, кросового біатлону, легкої атлетики, спортивного орієнтування, настільного тенісу, регбі-5, черліденгу та шахів. Кожен етап — це не лише спортивне суперництво, а й простір для розвитку лідерства, відповідальності та взаємної поваги.

Житомирські новини