RSS
Вівторок, 16 квітня 2024, 16:51
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...
Микола Череднік
ВИННІ ЗА РОЗРУХУ ЖИТОМИРСЬКИХ ТРОТУАРІВ ПОВИННІ ПОНЕСЛИ ПОКАРАННЯ. 03.07.2017 - 23:29

Минулого року я писав про реконструкцію тротуарів та укладку нової плитки (ознайомитися можна тут). Восени було очевидно, що роботи не виконають у встановлений термін. Хоча було сподівання, що роботи із запізненням, але завершаться до кінця року. В кінці 2016 року я прогнозував, що навесні можна буде зробити певні висновки про якість робіт. На жаль, тоді я навіть не міг уявити, що реконструкція має усі шанси затягтися на рік. Не будучи фахівцем у будівництві, навіть візуально без спеціальних експертиз можна впевнено стверджувати, що роботи виконані неякісно! Це стосується практично усього. На кожній ділянці можна побачити, що робилося усе абияк. Складається враження, що контролювати підрядників доручили «сліпому» чиновнику. Нова плитка, звісно, краща старого асфальту, але мільйонів, які на неї витратили, вона однозначно не вартує.

Взимку 2016 року я робив депутатських запит для отримання електронного варіанту договорів з підрядником. Однак, для цього міська рада, в особі першого заступника міського голови, захотіла отримати 1574 грн. Оцінивши кожний аркуш договору в 5 грн! І мова не йшла про копіювання документа, а надсилання електронного варіанта договору. Тобто додаткових витрат міський бюджет не поніс би. Вже тоді було зрозуміло, що договори з компанією, яка виграла тендер по укладці плитки, приховують від громадськості «за сімома замками». Напевно, є що приховувати!

Кожного дня дивлюся на ділянку вул. Київської, від ЦУМа до вул. Покровської. Складається враження, що це смуга перешкод для військових, а не тротуар. Хочеться плакати, коли бачиш, що там відбувається. І чиновникам начхати, що це одна з центральних вулиць – обличчя міста – якою щодня, долаючи перешкоди, ходять тисячі житомирян.

Якби хтось із підприємців біля свого магазина зробив щось подібне, міські служби відразу виписали б йому немаленький штраф. Але чому прості люди мають страждати, а ніхто з чиновників, які займалися цими роботами, не несе відповідальності? Чому безкарність і далі процвітає?!

Є дуже багато запитань, на які намагаються приховати відповіді. Але я все одно домагатимуся документів і договорів на роботи по укладанню тротуарної плитки. Я повторно офіційно звертаюся до перших осіб міста, щоб вони надали інформацію про договори та технічну документацію на роботи. І якщо там справді будуть виявлені порушення, неодмінно звертатимуся як до громади міста, так і до правоохоронних органів, щоб ті, хто це допустив, стали відомими громаді та понесли відповідальність згідно із законами України. Ми, житомиряни, не можемо допустити, щоб люди, які розмінюють інтереси міста на свої власні, продовжували і надалі сидіти в теплих кріслах. Працюючи абияк, а деколи шкодити і не нести при цьому особистої відповідальності.

Житомирські новини