RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 16:36
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...
Микола Череднік
ТРОТУАРИ ПО-ЖИТОМИРСЬКИ: ЗАРАНО СТАВИТИ КРАПКУ 03.28.2017 - 09:27

У ході кримінального розслідування попередньо було встановлено, що бюджет Житомира зазнав щонайменше 3 млн грн збитків.

Неодноразово мною піднімалося питання щодо реконструкції тротуарів. Ще минулого року було очевидно, що є значні порушення, починаючи з проведення тендеру, закінчуючи якістю виконання робіт. Зараз цього може не побачити лише сліпий. Хоча окремі ЗМІ та службовці таке враження що й справді осліпли, не помічаючи того, що відбувається. Цікаво, що засліпило їхній зір?

Довгий час на мої звернення відповідали відписками, не надаючи договорів з компанією, яка здійснювала реконструкцію тротуарів.  Як виявилося, у влади на це були свої причини.

Хочу нагадати, що у вересні 2016 року на той час перший заступник міського голови Ясюнецький О. О. публічно говорив, що гарантія на плитку становить 15 років. Звісно, тоді було багато розмов, говорили про унікальність цієї плитки,  швидку роботу у три зміни, високу якість робіт та фаховість підрядника. Чим це виявилося житомиряни вже знають на власному досвіді.

Сподівання про 15 років гарантії справді заспокоювали, адже це б означало, що кошти не закопують у землю. Але ж яке здивування чекало на мене, коли після отримання договорів я почав їх ретельно вивчати. У договорі з підрядником гарантійний строк експлуатації тротуарів становить лише 3 роки! І навіть якщо виробник плитки справді дає гарантію на свою продукцію 15 років, це не означає, що місто може нею скористатися. Адже підприємство-виробник плитки не має забов’язань перед міською радою Житомира. За великим рахунком, ніякої гарантії ми не маємо, лише якщо не було укладено окремої угоди між представниками Житомирської міської ради та виробником плитки.

Як свідчать матеріали кримінальної справи, дані про походження тротуарної плитки взагалі не встановлені. Що робить неможливим існування як додаткових умов на гарантію, так і наявність гарантії як такої.

Справа за правоохоронними органами, які повинні з’ясувати усі деталі цієї справи та передати матеріали до суду, який і має поставити остаточну крапку у цій справі.

Маю велику надію, що ця справа не загубиться та не спуститься на гальмах, і винні понесуть заслужене покарання.

Зі свого боку і надалі вивчатиму це питання та захищатиму інтереси житомирян, з’ясовуючи хто конкретно стоїть за халатністю, щоб ті, хто це допустив, стали відомими громаді та понесли відповідальність згідно із законами України.

Ми, житомиряни, не можемо допустити, щоб люди, які розмінюють інтереси міста на свої власні, продовжували і надалі сидіти в теплих кріслах. Працюючи абияк, а деколи шкодити і не нести при цьому особистої відповідальності.

Житомирські новини