RSS
Четвер, 28 березня 2024, 22:32
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...
Микола Череднік
Українці повинні мати доступні автомобілі 06.06.2017 - 16:17

Сотні тисяч автомобілів на європейській реєстрації в’їжджають на територію нашої держави. Українці, які їх купують, вимушені оформлювати автомобілі на іноземців або на іноземні фірми, і не бути їхніми власниками. Це відбувається через те, що в державі не існує цивілізованого законодавства щодо вживаних автомобілів, яке існує у ЄС.

Бюджет держави не отримує жодної копійки за такі авто. При ДТП дуже важко встановити хто є власником такого авто.

Якщо ми справді прямуємо до ЄС та європейських стандартів, люди повинні мати право придбати вживаний автомобіль за кордоном, та за помірну ціну розмитнити його, і на законних підставах користуватися ним. Наразі влада змушує сотні тисяч українських автомобілістів порушувати законодавство.

Мільйони громадян не мають фінансової можливості придбати нове авто. В Україні, де найменший рівень доходів громадян, найвищі ціни у Європі на автомобілі.

За 2-3 тис. доларів у Польщі або Литві можна придбати хороше авто 2000-х років. Якщо вартість розмитнення та усіх платежів буде становити 1 тис. доларів, тоді українці будуть їх розмитнювати та ставити на облік. Не потрібно вигадувати чогось нового та складного, просто зробіть як у Європі.

У сусідній Польщі поляк може придбати авто на українській реєстрації і без проблем розмитнити його. Вартість розмитнення у Польщі «Lanos» становить не більше 500 євро.

Звісно, ніхто цього не робить, адже «Lanos», який коштує в Україні 4-5 тис. доларів, у Польщі коштує близько 500-600 доларів.

Українець, який придбає у Польщі «Lanos» за 500 доларів, для розмитнення має заплатити близько 4 тис. доларів.

Українці повинні мати доступні автомобілі. Ми не маємо переплачувати незрозуміло за що. Акцизи та високі митні ставки існують не в інтересах українців. Вони існують в інтересах декількох людей, які зацікавлені в тому, щоб ми купували їхні дорогі автомобілі. Чим більше заборонних механізмів, які обмежують вільний ринок, тим гірше для пересічного громадянина.

Державний бюджет від запровадження цивілізованого ринку додатково отримає десятки млрд грн податків.

Має існувати спрощена процедура ввезення та реєстрації вживаних іномарок. Влада повинна припинити захищати інтереси автовиробників та автодилерів і знущатися над суспільством.

Житомирські новини