RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 13:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...
Микола Череднік
ПОТРІБНІ АМБІЦІЙНІ ПОЛІТИКИ ТА ЧИНОВНИКИ 09.22.2017 - 14:51

Багато обіцянок чуємо від політиків та чиновників. Ці обіцянки ми пам’ятаємо тиждень. Ті, хто їх дає, забувають про них ще раніше.

Мало хто виконує свої публічні обіцянки. Чиновникам та політикам набагато легше замість вирішення якоїсь проблеми написати пусту відписку.

Чому так відбувається?

Чиновники, особливо у міській раді, працюють там роками, а іноді й десятками років. За цей час вони стали частиною системи. Ті, хто приймає рішення, переймаються виключно власною посадою та своїми особистими інтересами, а не інтересами людей. У ситуації, коли стоїть вибір вирішити проблему або написати формальну відписку, щоб потім бути невинним, чиновник напише відписку. Навіть якщо чиновник буде бачити, що він чинить неправильно, але законно, він все одно буде робити невірно. Таких прикладів сотні.

УСША часто кажуть амбіційний політик, амбіційний чиновник і це кажуть у позитивному контексті. Що людина амбіційна і має амбіції та бажання залишитися слід після себе, змінити світ, країну, місто або свій район. Коли кажуть він амбіційний це значить, що він не зупиниться перед труднощами, буде йти вперед не дивлячись ні на що. Такого не купити і не залякати, бо в нього є ціль вписати своє ім’я в історію.

Чи багато у нас чиновників та політиків, про яких можна так сказати? На жаль, таких у нас одиниці.

Є ті, хто будучи чиновником, депутатом, громадським діячем, журналістом або просто небайдужим мешканцем міста та громадянином країни, роблять усе, що в його силах, щоб змінити світ навколо себе. Таких людей дуже мало, але не це є найбільшою бідою. Найбільша біда у тому, що на наступних виборах ми знову оберемо старих корупціонерів, які наобіцяють нам дуже багато, але нічого з цього не виконають. Біда також у тому, що замість призначення амбіційних людей на владні посади, призначать старих та досвідчених корупціонерів, або ж своїх родичів та соратників.

Багато людей втратили віру у те, що це можливо змінити. Зневіра людей вигідна для тих, хто не хоче нічого змінювати і кого все влаштовує. І думки, що нічого ніколи не зміниться і що усі однакові, нав’язуються нам для чергового маніпулювання. Не варто втрачати віру, адже наша доля у наших руках.

Житомирські новини