RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 02:42
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.
Микола Череднік
​4 роки по тому 02.20.2018 - 19:51

Криваві події лютого 2014 року назавжди увійдуть у нашу історію та залишаться в серцях багатьох як урок, що єднання людей сильніше за систему, якою б незламною вона не здавалася.

Пройшло мало часу, щоб робити якісь висновки про Майдан та його вплив на історію нашої країни. Мають пройти десятиліття, щоб суспільство дало оцінку цих подій. І це має бути історична, а не політична оцінка.

Велика частина людей, які вірили у зміни, через чотири роки відчувають розчарування. І по правді кажучи є чому. Але потрібно розумі та усвідомлювати, що Майдан та події перших днів після його перемоги, мають стати для нас уроком на майбутнє. Не Майдан є причиною негараздів та того, що відбувається в державі зараз. Причина у тому, що зі зміною прізвищ система залишилися тією ж. Поки одні віддавали свої життя на Інститутській, інші захоплювали владу. Це були різні люди, з різними цілями та цінностями. І якщо одні бачили у цьому можливість змінити країну, то інші бачили – лише інструмент приходу до влади.

Суспільство не було консолідованим та спроможним утримати владу в країні.

Усі очікували зміни системи, зміни правил гри так, щоб вони були зрозумілими та однаковими для усіх. Але нічого з цього не відбулося, адже владу отримали вихідці «системи». Просто інші, які ніколи її не будуть змінювати.

Що з цим робити?

Я не прихильник силового розвитку подій у державі. Якщо найближчим часом відбудеться нова революцію або новий Майдан – нічого хорошого з цього не буде. Новий Майдан вже не буде мирним, де натовп захищатиметься палаючими шинами та відібраними у силовиків щитами. У населення дуже багато зброї, в тому числі і нелегально привезеної із зони АТО. Враховуючи, що тисячі людей мають реальний бойовий досвід, новий Майдан буде кривавою бійнею, після якої «система», імовірніше, залишиться, а ось держава може не витримати!

Лише мирна зміна влади за результатами виборів, як на мене, – це єдиний цивілізований та вірний вихід із ситуації, в якій ми опинилися. Суспільство має охочіше йти у політику та ходити на вибори, ніж влаштовувати мітинги та нові майдани.

Система досі залишається незміною як на місцевому, так і на національному рівні. Більша частина людей залишається тією ж, лише змінюють партійні бренди, а замість георгіївських стрічок вдягають вишиванки... І поки нормальні та свідомі люди не будуть йти в політику з метою встановлення цивілізованих правил – нічого не зміниться. Сподіватися, що це станеться саме по собі або хтось інший це зробить за нас – не варто!

P.S. Історія повторюється двічі: перший раз у вигляді трагедії, другий – у вигляді фарсу.

 

У Києві 18 лютого 2018 року було закрито на декілька годин станції метро в центрі так само, як це робилося 18 грудня 2014.

4 роки по тому

Житомирські новини