RSS
Четвер, 24 вересня 2020, 12:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького
Голова обласної ради Володимир Ширма занедужав на COVID-19. Про це очільник депутатського корпусу повідомив 14 вересня на Facebook-сторінці.
10 вересня поліцейські Житомирського відділу за участі спецпризначенців ГУНП припинили функціонування нелегального грального закладу, розташованого по вул. Театральній в обласному центрі. Триває досудове розслідування.
На сайті організації опубліковано відкритий лист до Президента щодо захисту конституційних прав громад, у якому йдеться:
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...
Маргарита ВІЛЬНА
А, може, на червоне світло?!.. 05.29.2014 - 10:58

Думаю, кожен із вас хоча б раз у своєму житті замислювався над тим, - а як це воно порушувати правила?.. А як це робити тільки так як хочу я, а не так як вимагає від мене суспільство його устрої та правила?.. Як це не тікати від своїх бажань через відсутність грошей, зв’язків чи ще яких-небудь «видуманих» причин?.. А, може, ну його все… і на червоне світло?!..

А чому б і ні?! Ну, подумайте, хто вам заборонить жити у власне задоволення… Хто вам скаже: «Стій!», «Зупинись!», «Не роби цього!» Хто? Рідні? Друзі? Влада? Церква? Та заспокойтеся, усім їм давно плювати на вас і на те що ви робите. Тільки головне, щоб їм дорогу не переходили, а там – «живи і танцюй». Хто, от тобі, чи тобі, чи тобі, забороняє вирватись із системи? Так, існують загальноприйняті правила та норми суспільства, існує законодавство. Ось там, там прописано як і в яких порціях все потрібно робити. І ми, як покірне стадо овець, чи ні, краще,навіть, баранів, топаємо тією доріжкою, яку нам вказує недолугий вівчар…

Значить, не можна порушувати правила?! Тож дайте, будь ласка, відповідь чому мільярди «чорних» грошей нелегально вивозяться з країни, чи навпаки завозяться до неї?!  Це все давно закладена система. Та от тільки задумайтеся, хто заважає нам вирватися з неї?! Хто?! Не здогадуєтесь?! – Нам заважаємо ми самі… Як?!.. А так… Кожен з нас прекрасно знає, що сталося з тими, хто не захотів прийняти правила системи – вона їх «виплюнула». «Пожувала», «випила усі соки» і «виплюнула».  І, насправді, наша людська природа така, що ми найбільше боїмось того, що опинимося поза суспільством.. Що от мене, таку, вже, навіть, не знати яку особистість,  не приймуть, відторгнуть і потім ніхто про мене не згадає… Чи не так?!

То, значить, правила можна порушувати?!  Тоді скажіть мені, будь ласка, ви проходите біля будинку, раптом помічаєте, що на даху хтось стоїть і видно,що збирається стрибати… хто, хто з вас побіжить на дах, вхопить ту людину за руку і змусить не стрибнути?.. У кращому випадку хтось зателефонує у рятувальну службу… А більшість просто пройде повз… Усім нам набагато легше говорити, от він чи вона не витримали тиск системи і наклали на себе руки… А хто, хто б кинувся рятувати самогубця? Ні, не тільки вибиваючи двері в ванну, знімаючи з даху, чи з петлі… А зробивши комусь боляче, одразу попросивши пробачення. Хто готовий сказати «Стоп!» своєму товаришу, який почав бавитися наркотиками, хто готовий «за шкірку» потягнути його до наркоцентру?.. Хто готовий просто допомогти? От вам правила суспільства. От вам і менталітет.

Так, деякі правила та стереотипи дійсно варто порушувати. Наприклад, наше українське – «моя хата скраю..». От  Енштейн колись сказав дуже цікаву фразу: «Тільки ті, хто здійснюють абсурдні справи зможуть досягти неможливого». То ж повірте, бути божевільними, в міру божевільними, - це навіть дуже-дуже класно! І тоді вже, як співається в пісні: «Не стоит прогибаться под изменчивый мир, пусть лучше он прогнется под нас»J

Маграрита ВІЛЬНА

Житомирські новини