RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 16:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...
Дмитро Погреблян
Війна, яка прийшла у дім українців змусила підлаштовуватись до нового життя, змінювати своє місце проживання, роботу, спосіб життя 12.21.2023 - 22:30

  Війна, яка прийшла у дім українців змусила підлаштовуватись до нового життя, змінювати своє місце проживання, роботу, спосіб життя. Дуже багато з нас згуртувались для допомоги Збройним силам, які зараз боронять нашу державу та людям, яким важко призвичаїтись в нових умовах, жити в умовах бойових дій.

            Яскравим прикладом є переселенці з Маріуполя, Марина Перетятько та її брат Роман, капелан Православної церкви України, які під час повномасштабного вторгнення змушені були переїхати до Дніпра. До початку війни у 2022 році Марина вже займалась благодійною діяльністю, при Православній Церкві України у м. Маріуполь. Ну і звісно, після переїзду до Дніпра Марина разом з братом продовжила свою справу та заснувала благодійний хаб .

         Починався хаб для надання допомоги із маленької кімнатки з кількома коробками гуманітарної допомоги. Зараз палети з усім необхідним розміщуються як надворі, так і всередині чималого промислового простору. На той момент, саме Роман організував перші авто гуманітарної допомоги ,за допомогою друзів з Польщі були передані машини з усім необхідним. Потім це були волонтери, також родом із Маріуполя, які збирали з-за кордону машину. Далі були звернення про допомогу до Данської ради у справах біженців, яка виділила декілька траншів для ми закупівлі гігієнічних засобів, продуктів харчування. Після цього, подавались заявки на два гранти від фонду “Відродження». Підтримка центру наростала за принципом “сарафанного радіо”.

         У хабі допомагають не лише переселенцям. Гуманітарну допомогу возять цивільним, що лишилися в зоні бойових дій, а також нашим захисникам.

         Зараз у хабі від 2-3 загрузок на день – у гарячі точки. це і цивільним, і військовим. Відправляють продукти харчування і засоби особистої гігієни, базові медикаменти тощо.

         І завдяки таким людям ми бачимо силу єднання українського народу і насправді таких як Марина та Роман дуже багато, і це те, чого рашистська федерація не має, і це один із наших шляхів до перемоги.

 

 

Житомирські новини