Війна показала, що наші громадяни дійсно незламні люди та незважаючи на те, що багато людей можна сказати фактично змінили своє звичне життя, оскільки клята війна поміняла звичний спосіб життя яким вони жили у своїх домівках та містах, адаптуються та навіть досягають нових висот. І не дивлячись на всі ці труднощі, українці почали засновувати власну справу, підтримуючи та розвиваючи малий український бізнес, який під час війни зазнав великих втрат. А створення нового бізнесу зараз – це стимулювання економіки нашої держави. І прикладів насправді дуже багато.
Так, наприклад переселенці з Херсона Михайло та Вікторія Новіцька скориставшись державною підтримкою, програма мікрогрантів “Власна справа” відкрили у Рівному власну книгарню у центрі міста. Переселенці з Покровська Олеся і Ярослав Духно під час повномасштабного вторгнення переїхали до Львова скориставшись державною програмою «єРобота» змогли відкрити два зоомагазина.
Та і далеко глядіти не треба, оскільки в Романові Житомирської області 25 річний Микола Матат, який до початку війни працював у м. Харкові, вирішив спробувати власну справу та розпочав виробництво свого власного хлібу. Його рецептура – особлива та унікальна. Виготовляється протягом доби, а смак і свіжість зберігає п’ять днів. Частину грошей Микола передає на ЗС України, а також через волонтерів, які везуть допомогу на передову, передає свій хліб захисникам.
Тож війна не може зламати тих людей, які звикли розвиватися та досягати нових висот у своєму житті. З такими людьми Україна живе і буде жити.