RSS
Субота, 7 грудня 2024, 10:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...
Дмитро Погреблян
Війна показала, що наші громадяни дійсно незламні люди  12.23.2023 - 19:52

Війна показала, що наші громадяни дійсно незламні люди та незважаючи на те, що  багато людей можна сказати фактично змінили своє звичне життя, оскільки клята війна поміняла звичний спосіб життя яким вони жили у своїх домівках та містах, адаптуються та навіть досягають нових висот.  І не дивлячись на всі ці труднощі,  українці почали засновувати власну справу, підтримуючи та розвиваючи малий український бізнес, який під час війни зазнав великих втрат. А створення нового бізнесу зараз – це стимулювання економіки нашої держави. І прикладів насправді дуже багато.

         Так, наприклад переселенці з Херсона Михайло та Вікторія Новіцька скориставшись державною підтримкою, програма мікрогрантів “Власна справа” відкрили у Рівному власну книгарню у центрі міста. Переселенці з Покровська Олеся і Ярослав Духно під час повномасштабного вторгнення переїхали до Львова скориставшись державною програмою «єРобота» змогли відкрити два зоомагазина.

Та і далеко глядіти не треба, оскільки в Романові Житомирської області 25 річний Микола Матат, який до початку війни працював у м. Харкові, вирішив спробувати власну справу та розпочав виробництво свого                власного хлібу.  Його  рецептура – особлива та унікальна.  Виготовляється протягом доби, а смак і свіжість зберігає  п’ять днів. Частину грошей Микола передає на ЗС України, а також через волонтерів, які везуть допомогу на передову, передає свій хліб захисникам.

Тож війна не може зламати тих людей, які звикли розвиватися та досягати нових висот у своєму житті. З такими людьми Україна живе і буде жити.

Житомирські новини