RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 11:04
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...
Дмитро Погреблян
Вкотре переконуюсь, що Україна – це країна незламних героїв, які героїчно боронять нашу державу.  12.28.2023 - 08:40

                Вкотре переконуюсь, що Україна – це країна незламних героїв, які героїчно боронять нашу державу. Адже ці люди дуже вмотивовані, бо ворог прийшов на їхню землю, а конкретніше вже до їх домівки.

         Мова буде про двох добровольців Ярослава Копила та  Олександра Соболя  родом з Донеччини. У 2014 році їм довелося покинути Донецьк через переслідування проросійськими силами за їхню українську патріотичну позицію. Тоді вони вступили у добровольчі батальйони та встали на захист Батьківщини. Пізніше повернулись у цивільне життя, та з початком повномасштабного вторгнення повернулись у лави ЗСУ для вибиття ворога з території України. 

У 2014-му Ярослав став свідком того, як Донецьк поступово заповнюється незнайомими людьми, а адміністрація захоплюється ворогом. Тоді Ярослав виїхав у Дніпро, щоб долучитись до добровільного батальйону “Дніпро 1”. Тижні три батальйон формувався, проводив тренування. А на початку червня хлопці вже виїхали на завдання. Через вивід добровільних батальйонів з передової Ярослав ухвалив рішення звільнитися зі служби та повернутися до цивільного життя.

Але, зранку 24 лютого 2022 року Ярослав був вже у військкоматі. Але через тодішній хаос чоловік вирішив долучитися до Української добровольчої армії, де тоді був його друг. 

Олександр, як і Ярослав також виїхав до Дніпра у 2014 році Олександр був у структурі “Правого сектору”, де і боронив країну. Влітку 2015 року добровольчі батальйони знімали з передової. Тому Олександр звільнився зі служби та повернувся у цивільне життя. Але 24 лютого Олександра з побратимами прийняли за 15 хвилин. Одразу видали зброю та дали бойові завдання.

Таких,  героїв як Ярослав та Олександр насправді дуже багато. Тих, яким довелось покинути свої рідні домівки, вивезти та оселити свої сім’ї у безпечніші місця та йти боронити нашу державу. 

 

 

 

 

 

 

Житомирські новини