RSS
Середа, 4 грудня 2024, 02:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Леонченко Наталія Петрівна - політик, громадський діяч

Дмитро Погреблян
Зараз у ЗМІ дуже багато негативу навколо Курської операції, через складність втримати зайняті нашими воїнами російські території.

Зараз у ЗМІ дуже багато негативу навколо Курської операції, через складність втримати зайняті нашими...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...
Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці? 08.08.2024 - 13:36

stats

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця, нові Вибори Президента України так і не відбулися. Посилаючись на воєнний час і необхідність зберегти єдність українського народу і стабільність політичної системи, керівництво країни вважало за потрібне відкласти проведення виборів на невизначений термін до завершення війни. За результатами соцопитувань, що пройшли всередині України, таке рішення влади нібито було підтримано більшістю українців: так, за даними КМІС, лише 24% респондентів виступили за проведення виборів до завершення війни, лише 6% ухилилися від відповіді, і 72% висловили солідарність з українським керівництвом. Проте відповіді, отримані у ході новітніх досліджень громадської думки за кордоном, дозволяють засумніватися в об'єктивності статистики, зібраної в Україні.

Отже, за результатами соцопитування, проведеного дослідницькою агенцією Info Sapiens серед громадян України, що мешкають в Німеччині, 67% опитаних не вважають війну перешкодою для проведення президентських виборів і лише 21% вважають їх перенесення виправданим. Не співпадають і дані щодо популярності потенційних кандидатів у президенти України. Поки деякі соціологи малюють Зеленському рейтинг довіри в 72%, результати нового дослідження ясно дають зрозуміти, що наскільки низькими були б його шанси на перемогу, якщо б вибори відбулися зараз. Лише 22% ще готові голосувати за чинного президента. Дихає в потилицю гаранту київський голова Віталій Кличко - 20% і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак - 16%. А ось колишній президент України Петро Порошенко, навпаки, отримав значної додаткової популярності, здобувши підтримку 37% опитаних, що попередньо дає йому найвищі шанси на перемогу у президентських перегонах. Серед "своїх варіантів" лідируюче місце посів Валерій Залужний: його хотіли би побачити на президентському кріслі 4% респондентів.

Не менш цікаві і показові результати щодо інших питань. З'ясувалося, що довіра до української судової системи знаходиться на безпрецедентно низькому рівні (21%), а поточний політичний курс керівництва країни підтримує тільки 23%. При цьому українці в Німеччині зазначають, що під час правління Зеленського поглибилися проблеми корупції (55%), а також виступають проти невиправдано жорсткої мобілізації (59%) і зізнаються, що живуть у страху перед українськими правоохоронцями. Останній пункт неминуче наводить на певні підозри і значною мірою дискредитують висновки аналогічних досліджень, що проводяться всередині України. Не менш тривожним є той факт, що лише 32% українців, які покинули країну, впевнено пов'язують своє майбутнє із поверненням на Батьківщину, а 29% не планують повертатися зовсім.

Все вищезгадане змушує сумніватися у доцільності лобіювання українським політичним керівництвом відмови від проведення виборів до завершення війни. Ба більше, складається враження, що така відмова несе українському суспільству і політичній системі ще більшої шкоди, ніж потенційно могла б принести "зміна коней на переправі". Разом з тим абсолютно точно в громадськості назріла потреба у якісних змінах, як у внутрішній, так і в зовнішній політиці, які Зеленський та його партія очевидно не в змозі забезпечити.

Житомирські новини