RSS
Субота, 17 січня 2026, 15:36
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
Сьогодні, 26 грудня, 97 родин захисників і захисниць із Житомирщини отримали грошову компенсацію на придбання житла. Загальний обсяг державного фінансування для цих родин становить 223 мільйони гривень.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...
Альона Смолянова
Українці увосьме поспіль визнали ПриватБанк найкращою фінансовою установою держави 01.04.2017 - 17:07

ПриватБанк впевнено здобув першість у конкурсі “Народний Бренд”.

Саме про це свідчать результати онлайн-голосування у конкурсі “Народний Бренд”, який цьогоріч проводився вже увосьме на теренах Вінницької, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької областей. Водночас, увосьме поспіль українці зробили свій вибір на користь ПриватБанку.

Відтак, за результатами голосування ПриватБанк впевнено переміг у всіх 4 регіонах, де проходив конкурс. Адже найзручніша фінансова установа держави здобула втричі більше голосів за “срібних” та “бронзових” призерів конкурсу разом.

У ПриватБанку вважають, що такий результат свідчить про всенародну довіру та визнання найвищої якості обслуговування клієнтів. Більше того, це підтвердив і авторитетний міжнародний журнал “The Banker”. Адже його редакція за підсумками 2016 року назвала ПриватБанк найкращим у державі. Безперечно також, що це перемога і усього колективу банку, позаяк без професіоналізму, фаховості та відданості улюбленій справі досягнення таких результатів було б не можливим. Саме тому це здобуток і кожного з працівників банку, а також найкраща і найоб’єктивніша оцінка роботи фінустанови.

За словами нового Голови правління банку Олександра Шлапака, головними напрямками роботи правління установи стане, насамперед, підтримка і розвиток традиційних продуктів ПриватБанку. Другим напрямок роботи нової команди, враховуючи державний статус, буде розвиток національної програми підтримки підприємництва “Країна – успішного бізнесу”.

"Запевняю наших клієнтів, що ви отримаєте найкращий сервіс, який тільки можуть надати в Україні. І ми будемо його підтримувати", - резюмував новий голова правління банку.

Нагадаємо, заснований у 1992 році, ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у ІІІ кварталі 2016 року з ПриватБанком співпрацюють 51,4% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 42,6% користувачів банківських послуг – фізичних осіб, що більше, ніж у наступних двадцяти трьох банках разом взятих. А за підсумками 11 місяців 2016 року ПриватБанк залишається найбільшим платником податків серед банків та входить у ТОП-20 найбільших платників податків серед всіх українських компаній.

Житомирські новини