RSS
Четвер, 18 квітня 2024, 22:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...
Альона Смолянова
У Житомирському діагностичному центрі встановили нові датчики для безкоштовного обстеження учасників АТО 07.24.2017 - 15:31

Учасники АТО можуть безкоштовно зробити УЗД із новими датчиками у Житомирському обласному консультаційно-діагностичному центрі.

Через Благодійний фонд “Допомагати просто!” працівники та клієнти ПриватБанку зібрали кошти у сумі 336 210 грн і придбали датчики для апарату УЗД у центр, у першу чергу, саме для покращення якості обстеження учасників АТО.
За словами лікарів, нові датчики з більшою ефективністю дозволяють обстежувати серце та судини головного мозку. Раніше спеціалістам доводилось працювати на старих датчиках, а це значно ускладнювало роботу, незважаючи на те, що самі апарати є працюючими.

Щодня за допомогою апарату УЗД у лікарні обстежують близько 25 пацієнтів. Загалом у діагностичному центрі безкоштовно обстежено понад 2500 учасників АТО.  

“Ще один проект нам вдалось реалізувати разом із благодійним фондом саме в діагностичному центрі, який надає безкоштовне обстеження воїнам і учасникам АТО. Фонд не має великих меценатів, а всі фінанси, які спрямовуються на благодійність, перераховують невеликими сумами небайдужі клієнти та працівники ПриватБанку. Тому, по суті, обладнання для центру закупили за власні кошти клієнти і працівники ПриватБанку”, - акцентував директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Вадим Хиля.

На сайті “Допомагати просто!” ПриватБанку розміщена вся інформація про програму, фонд, є список дитячих будинків, якими опікується Фонд, звітність і ті потреби, на які збирають кошти.

Основна мета Фонду – допомога дитячим будинкам, інтернатам, підтримка дітей із онкологічними захворюваннями, допомога ветеранам АТО.
Долучитись до благодійності дуже просто. Кожні 50, 100, 200 грн від клієнта чи працівника банку разом дають 500 тисяч, мільйон, а то й 59 мільйонів за пару років. Благодійний внесок можна зробити на сайтіblago.pb.ua, у відділеннях ПриватБанку, в терміналах самообслуговування, в Приват24 – в додатку. Крім цього, всі бажаючі можуть підключити регулярний платіж на благодійність.

Житомирські новини