RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ! 05.08.2023 - 11:34

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українців пов’язана зі святом Дня перемоги над нацизмом у 2 Світовій війні, а  8 травня відзначаємо день пам’яті  та примирення.

Проте ті, хто бачить Другу світову, як  Велику Вітчизняну, хто оцінює її уроки  за  російськими  лекалами,  намагаються пройтись вулицями українських міст із червоними  знаменами з комуністичною символікою. До речі, використання  такої символіки  заборонене  законодавством України,  а саме ст. 436-1 «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів» карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої».

Під час мітингів розмови про «дружній братський» російський народ і заперечення його агресії в Україну призведе до кримінального злочину передбаченого ст. 436-2 «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників» теж карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.

Сьогодні і 8, і  9 травня багато українців  зустрінуть в  окопах протистояння із російським агресором, який прагне дотла і  дощенту нас знищити. Проте  якраз сьогодні в Україні  знають і  дедалі краще  розуміють, що таке пам'ять і примирення, а  що таке  Перемога. Як  над  нацизмом,  так і  над рашизмом, яку ми  неодмінно здобудемо. І то – вже скоро! 

Житомирські новини